Skocz do zawartości

Kurs pozycjonowania


Ogórek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie: warto przeczytac czy nie?

Informacji o tym, kto sprzedaje ten kurs, nadal nie ma. Umieszczanie jakichs kar kilkutysiecznych w sytuacji w ktorej na stronie nie ma nawet imienia wlasciciela jest lekkim (?) przegieciem. Jeszcze sie okaze, ze kupilismy kurs od mafii, i z automatu po 3 dniach przychodzi wezwanie do zaplaty 10 tysiecy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale ja byłem głupi!

rozmawiałem z jednym moim znajomym, który jest specjalistą ds. sprzedaży, zajmuje się pisaniem ofert, negocjacjami itd. Dałem mu do przeczytania stronę oraz sam kurs, po czym on powiedział mi coś takiego:

"Mieć dobry produkt - to jedno. Umieć go sprzedać - to drugie. Ty masz to pierwsze, drugiego niestety nie. Kurs, choć napisany dobrze i przydatny (dla mnie na pewno), to ludzie nie traktują go do końca poważnie."

no i chyba miał rację - włożyłem tyle serca w kurs, że zapomniałem o tym, by zadbać o ofertę...

btw. informacje, których brakowało zostały dodane, a regulamin oraz dział gwarancji zaktualizowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czytałem (bo to wszystko wiem), ale dokładnie przejrzałem.

Według mnie kurs jest krótki (nie ma zbędnych rzeczy :) ) i raczej łatwy do przyswojenia dla początkującego użytkownika.

Wszystko to, co jest w tym kursie (a nawet więcej), jest na forum...

W tym kursie masz wszystko krok po kroku ładnie i zwięźle opisane. Na forum trzeba przeczytać nawet kilkustronne dyskusje z podzielonymi opiniami...

Myślę, że jak ktoś dopiero zamierza pozycjonować jak najbardziej może go kupić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzarin:

W kursie wszystko przedstawione jest krok po kroku, opisane w prosty sposób - co należy robić i jak. Do tego opis przydatnych narzędzi. Wydaje mi się, że kurs jest dla tych, którzy nie chcą tygodniami studiować tego, czy innego forum, tylko chcą otrzymać materiały, z których nauczą się pozycjonować swoje strony. Wątpię, by właściciel/ka ciekawego bloga czy choćby strony firmowej chciał zagłębiać się w dyskusje na forum bo to, by znaleźć wszystkie wskazówki. Forum może być doskonałym uzupełnieniem tej wiedzy, wymianą pierwszych doświadczeń z innymi użytkownikami, ale do nauki podstaw (i nie tylko) pozycjonowania, według mnie, po prostu się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dla osoby początkującej jak i również dla osoby już 'wtajemniczonej' ale nie czującej się pewnie, jest to bardzo dobry materiał.

Tzarin, ciężko żeby na forum o seo nie było takich materiałów, obsługi photoshopa można nauczyć się czytając fora, czy też korzystając z tutoriali - ale mimo to kursy na allegro chodzą jak świerze bułeczki :-)

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kurs za 35 zł a wy tu płaczecie o jakimś braku danych :)

Za tą cenę to nie obchodzi mnie czy to robi Tadek z Opola czy Hasan z Kalkuty, liczy się produkt.

Ten produkt ma nawet jakies pozytywne opinie do tego chłopak poważnie wziął się za jakis sposób robienia pieniędzy o czym wielu forumowiczów tylko gada.

Więcej takich projektów.

Ps. Na drugi raz daj jakiś darmowy kawałek to lepiej zachęci ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Na drugi raz daj jakiś darmowy kawałek to lepiej zachęci ludzi.

O tym samym pisałem :-) A najlepiej taki kawałek który zachęci i zaciekawi :-) Tylko bez kolejnego gadania o tym, że jeżeli nie chcesz być milionerem i nie chcesz być wszędzie 1st w google to nie czytaj - to już jest nudne...

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności