Skocz do zawartości

Router D-Link DI-524 jako AccesPoint


yavaho

Rekomendowane odpowiedzi

I mieszacie nazwy
Bo my nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i dlatego zadajemy głupie pytania ;) Ale wiesz o co mi chodziło? :) Jeden router mam z wejściem RJ-11 a drugi z RJ-45
by inni mieli adresy z puli prywatne a jeszcze inni z publicznej.
Dla tych z puli prywatnej nie bedzie potrzebny osobny router?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaho wg. mnie nie - bo przydziela - kwestia tylko czy jak ze switcha pociagne kabel do wejścia WAN to beda mieli sygnal internetu - ale sadze ze tak.

Poprostu Ci co maja public wpisują dane ktore mam od tpsy w ustawienia karty, pozostali pobierają z dhcp i przydziela im IP. Narazie poprostu nie widza świata bo kabelek przelozylem do portu lan.

No ciesze sie ze tak to udalo sie ustawic, nawet bym nie probowal :piwo:, bo gdzie wczesniej nie pytałem to było:

musisz kupic router wifi z modemem adsl, i tam sobie poustawiasz (w tpsie mozna snic o haslach :) ) - badz moglem zamowic taki modem z routerem w tpsie.

Tylko podobno te ktore oni dają mają spore problemy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności