Skocz do zawartości

Sprzedaję serwis


radadplo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję serwis ogłoszeniowy. Gdzie oprócz PiO warto dać ogłoszenie w tym temacie. Zależy mi na czasie oczywiście jeżeli w ogóle jest rynek na tego typu rzeczy.

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie nie pytają o statystiki?

Po 1.:

Za ta kwota powinno byćwięciej informacje i wiarogodne statystiki.

Po 2.:

To moje opisy gg też mają wartość 25k - bo najprawdopododne mają więciej ruch i zarabią tyle samo...

PS: Ale tak poważne: oferuję 0,01 do 0,10 pln dla kązdej strony zaindeksowane w G:

https://www.google.pl/search?q=site%3Abialystok.biz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne zaraz pojawi sie chyba mrtn i powie ze jest to tyle warte albo nawet i wiecej

Moim zdaniem nie warte wiecej niz kilka tys.zl i to tez musialbys stanowczo to udowodnic

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne zaraz pojawi sie chyba mrtn i powie ze jest to tyle warte albo nawet i wiecej

Moim zdaniem nie warte wiecej niz kilka tys.zl i to tez musialbys stanowczo to udowodnic

O przepraszam. Skąd możesz wiedzieć jakie jest moje zdanie? Oczywiście licząc czas pracy i dopieszczania może to być dużo warte. Tak jak dla kogoś wart jest duży fiat w którego ktoś władował 10 000 przez 10 lat. Natomiast z punktu widzenia zakupu, czy inwestycji trzeba to ocenić metodami dochodowymi, porównawczymi lub choćby z ruchu i abstra######ąc od powiedzenia "warte jest tyle i le ktoś da" nie oceniałbym tego na więcej niż 1200-1500 zł.

Sprzedającemu radzę zainteresować kogoś nie samym serwisem, a skryptem - jeżeli od strony backendu wygląda ciekawie i sprawnie może być warty znacznie więcej niż kwota którą napisałem.

P.S. A wracając do pokutującej opinii, że wymyślam wysokie ceny, życzę życiowego powodzenia wszystkim webmasterom którzy za godzinę pracy (biorąc pod uwagę cały czas liczony z poprawkami i rozmowami z klientem) biorą mniej niż przeciętna sprzątaczka w firmie :aniolek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrtn

Tu nie chodzi ze sie jakos nabijamy tylko o to ze czesto podawales kwoty duze w stosunku do reszty ludzi tutaj z forum. Kto ma racje? Rynek i klient ma racje.

:]

1200-1500 zł.

Bardzo trzeźwa ocena, jestem nawet w szooku

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, tym razem zgodzę się z Mrtnem, oceniłem ten serwis dokładnie tak samo (nawet, o dziwo, na paręset złotych więcej).

Tego typu wycena ma po prostu uzasadnienie KOSZTOWE, czyli czas pracy programisty+grafika jaki należy włożyć w taki serwis + koszt domeny i serwera. W zasadzie odpada tutaj aspekt marki i społeczności (z całym szacunkiem, nie jest to marka za 25 tys.), jak i aspekt zysków (serwisy wycenia się jak firmy - także wg. ilości aktualnych klientów, którzy w określonych odstępach czasu płacą za usługi).

To co jest interesujące na sprzedaż, to po prostu skrypt, ewentualnie skromna oprawa graficzna. Sam skrypt pod względem SEO jest średniej klasy (przeciętny), przede wszystkim autor nie postarał się o pięknie zwiększające pozycje mod rewrite, nie widziałem sitemapy, a title czy keywords jest obowiązkowym standardem, niczym "ponad". Ilość stron w indeksie, jak na ogłoszeniówkę, także słabiutka. Osobiście wstydziłbym się sprzedawać serwisu bez sitemapy i przyjaznych urli.

Innymi słowy, na sprzedaż jest pusta taksówka marki Maluch, bez kierowcy, mizernie pomalowana, bez chętnych pasażerów i jako-tako się prowadząca (gdzieś tam widnieje w serpach). Oczywiście rozumiem Twoje podejście sentymentalne (tutaj po prostu jest mi przykro, no offence), sporo w serwis włożyłeś, ale obawiam się że inwestycja po prostu się nie zwróci.

Spróbuj na forum Webhelp (zaraz się na mnie rzucicie :aniolek: ), tam dosyć dużo osób sprzedaje serwisy, ale nie w tym przedziale cenowym, ewentualnie szukaj wśród znajomych lub spróbuj - jak pisali inni - zaoferować wielokrotnie goły SKRYPT, odrobinę go dopracuj a będzie o wiele więcej warty.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności