Skocz do zawartości

Szukam php'owca zdolnego amatora


101krecikow

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Kumpel planuje zrobić sklep internetowy swojej firmy, poprosił mnie o layout i seo, natomiast mój głowny i jedyny kooperant z zakresu php/MySQL jest totalnie zawalony robotą.

W związku z tym szukam kogoś, kto tanio, z naciskiem na tanio ubierze w skrypty moją grafę (której jeszcze nie ma).

Co trzeba zrobić ogólnie:

sklep - koszyk, panel klienta (2-3 kategorie klientów z różnymi cenami po zalogowaniu, 2 opcje wysyłki), prezentacja towaru - 3 głowne kategorie, po kilka podkategorii, zdjęcie (+powiększenie) + opis + cena

panel administracyjny - możliwość edycji i dodawania kategorii i podkategorii, edycji i dodawania towaru, (upload zdjęcia, generowanie miniatury, ale zdjęcie będzie przygotowywał i optymalizował samemu),

możliwość zmiany ceny i hurtowej zmiany ceno %

panel zamówień - zamówienia złożone, złożone i potwierdzone klikiem, zrealizowane, dodawanie progów rabatowych dla klientów

chwilowo nie pamiętam co jeszcze, ale ogólnie o to chodzi. najlepiej, jakby ktoś miał już gotowca i go dostosował, ale jak ktoś ma dużo czasu i nie zajmie mu to 2 miesiące, to też może być

proszę o chętnych o oferty zaiwerające przede wszystkim cenę i chętnie jakiś zrealizowany, zbliżony projekt na priv lub mail: mailATszymoon info

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności