Skocz do zawartości

Komu siadają oczy - wpisujcie sie


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

3miejskie oczy regenerują sie na rybkach :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onetu, za wyjątkiem wyszukiwarki, sportu i kiosku nie przegladam, więc

mógłbyś mnie wtajemniczyć o co Ci chodzi? :]

KRotko mowiac dyskusja, bez zadnego ladu i skladu. Totalny chaos, ludzie rzucaja jakies dziwne hasla, jakies pranoidalne teorie i rzadko kiedy dyskusja ma cos wspolnego z merytoryka.

A... sorry miało być w stylu onet, ale ja nie czytam takich forów, więc nie wiem, czy dobrze to zrobię.

muj zejefajny qumpel ma małom wade, ale ja mam dushom przez co nie wiem jak schakowac gógle. pomorze mi ktosh?

OOO, widze, ze lapiesz. Psudowyluzowany slang i bledy troche sztywne, ale nie najgorzej.

Na onecie widac, ze ludziom z pelna naturalnoscia przychodza swietne ortografy, nieskladne zdania i slangowe stwierdzenia.

3miejskie oczy regenerują sie na rybkach

MMM, krajanka sledziowa kaszubska. (pelen wypas na maksa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMM, krajanka sledziowa kaszubska. (pelen wypas na maksa)

hehehehe lepszy szczupaczek, sandaczyk, okonek z kaszubskich jezior :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają znaczenie indywidualne predyspozycje do wad wzroku, ale...

upieram się przy odległości od monitora i dobrym filtrze, oraz choćby

weekendowej dawce sportu, powietrza.

moje wspomnienia z najmlodszych lat - siedzialem przy telewizorze, pozniej przy pierwszych grach komputerowych, przy commodore, amidze .... gdzies tak od 7 roku zycia - zawsze po 8 - 10h dziennie, non stop :P i tak juz ponad 16 lat - moze nie bedzie tak zle,

monitor mam stary - 17 - high radiation :P - mowicie ze LCD mniej niszczy wzrok ? zastanawiam sie nad kupnem ;)

ps. w weekend.... sie ciesze bo mam wiecej czasu na prace :mrgreen:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nieco monitor siadł, widzę inaczej odcienie, ale jakoś sobie radzę;-)

Oczy też jeszcze jakoś sobie żyją;)

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lllubie rybki :mrgreen:

tylko ja nie mam zamiaru regenerować oczenków tylko się poopalać

W tym roku na mazurach nauczyłam sie łowic rybki na żyłkę ,paluszek, nakrętkę na śrubkę i chaczyk :mrgreen:

Złowiłam największą rybkę i najwięcej- ale faceci byli źli- łojej, nawet wędki nie chcieli mi dać

Hahahah- KOBIETY GÓRĄ :P

Ps. Okularki sa OK- dodają Potencjału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na mazurach nauczyłam sie łowic rybki na żyłkę ,paluszek, nakrętkę na śrubkę i chaczyk

najlepsza metoda połowu jest na ............. książke i młotek 8)

siadasz sobie z książką nad wodą .... a ryba jak to ryba (z natury ciekawska) podpływa żeby zobaczyć jaki tytuł a wtedy ............. ją bęc młotkiem ............ :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności