Skocz do zawartości

Komu siadają oczy - wpisujcie sie


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

na oczy też skutkują dobrze okłady z zaparzonych torebek herbaty i rumianku (polecam sam przetestowałem) a jak sie to połączy z kropelkami to mniodzio ;) regenaracja pełna pod warunkiem, że okładzik stosuje sie na zimno i co najmniej pół godziny

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi służą jak na razie okularki i żel ze świetlika- co rano na oczka by szef nie zauważył moich worków pod oczami. ;) na okłady z ziółek szkoda mi czasu bo trzeba obiadek ugotować i kawkę wypić :P

zero3 napisał:

szy nie poznaje kolegi  

czułość, nie szydera  

Nie no, czułości nie odnotowałem :P

no Szy, to bardzo miło iż jako moderator ów forum wykazujesz troskę o innych użytkowników :P

hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat jadę po przynajmniej 5h dziennie. Teraz skończyłem sql (zostały matury.. bleh..) i prawdpoodobnie dojdę do trybu 10-15 h przed kompem. Raczej od pon-sob (niedziela dla Kobiety ;)). Aktualnie zerowy uszczerbek na zdrowiu. Wszystko widzę, rozdzielczość 1158x864 (75). Nie jest źle. Najgorsze, że czasami mi się - na ułamek sekundy - obraz na monitorze rozjedzie i zaraz wraca.. brrr ;] Chyba trzeba będzie pomyśleć o kupnie LCD. Ewentualnie całego laptopa.

To ja może otworzę okulistyczny zakład jakiś? I wrzucę adsense i popozycjonuję ?:P)

opzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zym3n panel dobre rozwiązanie ja siedze po 15 godzin dziennie i zmęczenie mnie nie dopada.

Na Twoim miejscy zmniejszyłbym rozdzielczość na korzyść odświezania na chociaż 85 HZ bo 75 to miały stare 14 :-) które migotały jak tralala.

Lepiej mieć 1024 rozdzielczość a 85 HZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zym3n panel dobre rozwiązanie ja siedze po 15 godzin dziennie i zmęczenie mnie nie dopada.

Na Twoim miejscy zmniejszyłbym rozdzielczość na korzyść odświezania na chociaż 85 HZ bo 75 to miały stare 14 :-) które migotały jak tralala.

Lepiej mieć 1024 rozdzielczość a 85 HZ

No u mnie bywa problem z kręgosłupem.. po prostu po jakimś czasie boli. Myślę o wymianie krzesła na coś ciekawego, ale nie mam pomysłu.. może jakieś propozycje? Llinki/fotki?

Co do odświeżania: prawdę mówiąc nie irytuje mnie teraz, po zmniejszeniu ikonki mam za małe ;] Mam nadzieję, że wkrótce wymienię kompa (duron 800, 512 ram, 160 gb dysk, 32 mb graficzna, 17' monit) i kupię coś co będzie dawało ładny obraz.. i zdrowy ;]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że to wcale nie jest zabawne? I będziesz miał powazne kłopoty

na stare lata jeśli dalej będziesz prowadził taki tryb życia?

ja juz doszedlem do wniosku ze lepiej sie smiac niz plakac :P

doluz do tego red bull codziennie, paczka, czasami 2 papierosów dziennie, jedzenie z fast foodów, 4 max 6h snu, zero sportu, zero swiezego powuietrza - jakie stare lata ? dobrze bedzie jak czterdziestki dozyje ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zYm3N polecam cos takiego jak klękosiad zamiast krzesełka albo na zmiane bo mogą troche kolana wysiaść poszukaj jest tego troche na sieci, jak kupiłem stary model jeszcze chyba za gierka produkowany cały drewniany za ułamek ceny nowego

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zYm3N polecam cos takiego jak klękosiad zamiast krzesełka albo na zmiane bo mogą troche kolana wysiaść poszukaj jest tego troche na sieci, jak kupiłem stary model jeszcze chyba za gierka produkowany cały drewniany za ułamek ceny nowego

Tez to polecam. Ja mialem zlamany kregoslup (spoko, jestem w pelni psrawny) i tez mi to zalecano. To jest zalecane generalnie dla wsyzstkich, ktorzy maja siedzacy tryb zycia.

Gdyby nie to, ze mam swietny fotel, to bym juz dawno to krzeslo kupil.

Jezlei chodzi o LCD, to niedawno sprzedalem jeden bratu (mialem zbedny), ale ze nie zpalacil jeszcze zastanawiam sie nad odebraniem mu go ;)

 

intruder2600 to co, ustawiamy sie na ożywczy spacer?

A propos ozywczych spacerow. Kto jest z Gdyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności