Skocz do zawartości

Oświadczyny


bumfank

Rekomendowane odpowiedzi

W wiadomościach mówili że jakiś "wariat" zrabował z księgarni 3 tomiki wierszy miłosnych oraz przewodnik po Hiszpanii i uciekł krzycząc "biegnę się oświadczyć" ...nie mam pojęcia po co to drugie (przewodnik po Hiszpanii), ale pewnie jutro rano nam to bumfank wyjaśni... :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

- a więc chcesz młody człowieku poślubić moją córkę? zacznijmy więc od sprzątania garażu, potem mycie samochodu i czyszczenie kotłowni. każdego pierwszego przynosisz mi do sprawdzenia druczek z banku, spotkania we dwoje wykluczone, po ślubie ewentualnie ale tylko u nas w domu. czym ty sie właściwie zajmujesz? internet? po moim i matki trupie! znajdziesz sobie uczciwą pracę i dyplom przynieś. a teraz do kotłowni, no już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kolego odwagi - w sumie to sie pewnie spoznilem, ale i tak zycze powodzonka w nowym rodzaju zwiazku. Oby ich bylo jak najmniej.

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Oj... ja bym się zdenerwowała, gdybym zobaczyła taki wątek na forum... Nie lubię, jak mi się prywatne sprawy bez mojej wiedzy wywleka. A fajna narzeczona powinna się interesować życiem zawodowym swojego człeka, prawda? (Na forum kobiecym stwierdziliby, że tak...). A zatem jeśli "fajna", to prędzej czy później znajdzie ten topik.

W każdym razie życzę powodzenia, niezależnie od odpowiedzi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum powinien byc podpunkt w regulaminie:

xx: Zabrania sie rejestracji zonom lub przyjaciolkom pozycjonerow.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie podejmuj ważnych życiowo decyzji gdy trwa update googla

- przed oświadczynami nie zaszkodzi spytać o posag: ile domen globalnych, ile peelek, ile spamu

- w małżeństwie łatwo o bana, unikaj przypadkowego linkowania lub stosuj dobry cloaking

- pod żadnym pozorem nie ujawniaj całego zaplecza! kilka sztuk na boku gwarancją psychicznego spokoju

- nigdy nie wiadomo za co i na jak długo dostaniesz filtra, ciche dni wykorzystaj na spamowanie w wesołym towarzystwie

- jeśli mimo wszystko chcesz podtrzymać rodzinne szczęście, nie oszczędzaj na linkach sponsorowanych

- tworzenie własnej wyszukiwarki starannie zaplanuj, to całkowicie zmieni twoje życie. kaszki, smoczki, pieluchy a potem hordy spamerów do zbanowania

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero zero :D zabiles mnie :D

witam was :D ahh :D sory ze dopiero dzisiaj pisze :D ale bylem bardzo pozno w domu

oczywiscie zgodzila :D sie

nie domyslala sie nic :D dziwila sie tylko ze jej mama chce aby sie jakos inaczej ubrala tak "sexi" :P i tak w trakcie kolacji wypalila ze myslala ze ja chce sie jej oswiadczyc :P ale wie ze to dopiero w wakacje :P troche mnie zbila z tropu :P

bylismy w sushi barze :D - zestaw delux dla dwojga, butelka wina :P i rachunek na 170zl boooze ale co sie nie robi dla takich momentow ;D

same oswiadczyny wygladaly tak ze z niej kobieta uczuciowa :D i rozbeczala sie tak ogolnie z sama z siebie ze szczesliwa ze mna no to ja mowie: kochanie trzeba cos zmienic i pojsc krok dalej, wstalem, podszedlem, ukleknalem przed nia w szoku byla nie wiedziala co sie dzieje, wyciagnalem ten superancki pierscionek i zapytalem czy wyjdzie za mnie :D TAK TAK TAK :D przez nastepne 20 minut wielkie oczy i szok :D az nagle doszlo do niej po 20m i rozbeczala sie :P hyhyhy bylo mega :D chociaz myslalem ze sraczki z nerwow dostane :D

co do rodzicow to juz bylem u nich kilka dni wczesniej ;P oswiadczyc im sie hehehe sie zgodzili i trzymali kciuki za mnie :P

dzieki ze jestescie i mnie wspieraliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności