Skocz do zawartości

Oświadczyny


bumfank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiście gratulacje!!!

Przypomniało mi się jak moja siostra składała życzenia kuzynce na weselisku. Powiedziała tak: "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a za 5lat powiesz mi jak było" ...miała wtedy chyba z 12lat ale ja tego nie zapomnę... wszyscy poskładani ze śmiechu :):P:D

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, przecież to tylko takie "polizanie cukierka" :)

Niemniej gratulacje oczywiście.

p.s. Najlepszy wpis w tym wątku należy IMO do zero3 (1 strona), pozwolę sobie użyć tego fragmentu dla ratowania innych "biedaków" :)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do gratulacji. Rok temu w Walentynki byłam po drugiej stronie i co prawda nie rozpłakałam się, ale również było bardzo romantycznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam na kocią lape i jest super. po co komu jakie zbedne papiery ?:)

Ja mysle dokladnie tak samo, malo tego - jestem przeciwnikiem slubow ale tradycja musi byc :D Jestem przeciwnikiem bo wiele razy widzialem wsrod moich znajomych poglad "juz jestesmy po slubie to sobie moge na wiecej pozwalac bo co ? przeciez z byle powodu sie nie rozwiedziemy" - takie myslenie, ze "zaklepane" i juz mozna wszystko olewac ;]

ps. gratulacje :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności