Skocz do zawartości

Narzędzia Google dla webmasterów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy jest sens bawić się w te narzędzia Google dla webmasterów; dodawać tam swoje strony i na bieżąco kontrolować? Czy może jest to "zawracanie gitary"? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie uważam, dodałem tam swoje najważniejsze strony. Warto od czasu do czasu sprawdzic zawarte tam informacje,dzięki nim możemy się np dowiedziec, czy Google nie ma problemów z dostępem do strony lub niektórych podstron (co akurat u mnie miało ostatnio miejsce) i wiele innych.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu masz informację, że np. z hasła 'wypas owiec' masz 60% wejść na stronę, chociaż strona dla tego hasła jest dopiero na 11 miejscu, może więc warto zająć się tą frazą? Ze statystyk nie wyczytasz tego bez klikania. Do tego jeszcze kilka innych przydatnych funkcji. W zasadzie nic Cię to nie kosztuje. Uważam, że warto czasem popatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności