Skocz do zawartości

Gdzie wpisać keywors i opis forum ?


hejowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem

gdzie wpisać keywords i opis (description) forum w phpbb3

dałem keywords i opis do pliku stylu overall_header.html

ale jak wejdę na stronę główną forum i wezmę kod żródłowy strony

to te pola:

<meta name="keywords" content="" />

<meta name="description" content="" />

mam puste...

więc gdzie to dać do index.php ?(chyba nie..)

próbowałem jeszcze w css'ie to dać , ale tam nie ma tej sekcji

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak w zwykłym PHPBB, ale w Przemie wystarczy wejść do Panelu Admina/Konfiguracja. A co do samego skryptu, to po co wgrywasz kompletnie niedopracowaną wersję do której wyjdzie jeszcze 100 poprawek? Nie lepiej mieć PHPBB2, które potem będzie można swobodnie aktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko się ustawia z panelu administratora. Musisz wejść w konfigrację, analogicznie jak w phpbb2 ( tylko w phpbb3 jest ona bardzej rozbudowana ). Tam będzie coś ala "opis" i "słowa kluczowe".

Zakładam, że nie "zepsułeś" szablonu usuwając tam odpowiednie zmienne :)

pzdr.

Bardzo wygodne materace hotelowe - śpij wygodnie i spokojnie.

Źle śpisz? Pomoże Ci psychiatra warszawa.

Na udany wypoczynek odwiedź piknik firmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę że będzie 100 poprawek

Może przesadziłem, ale kilkanaście-kilkadziesiąt wyjdzie na pewno. Słyszałem, że nawet sami autorzy mówili, że na razie nie polecają opierać na tym swoich for, ewentualnie w celach testowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejowicz, jest dokladnie tak jak napisal masterix. Opis i slowa ustawia sie w panelu administracyjnym. To chyba pierwsza zakladka i pierwsza opcja.

mardaq, to masz jakies lewe informacje, a poza tym autor nie pyta o Twoja opinie na temat skryptu phpbb3, tylko prosi o pomoc w rozwiazaniu problemu. Ty jak zwykle musisz dorzucic cos od siebie nie majac za duzo sensownego do powiedzenia. Tylko po to zeby posta nabic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i jeśli tak to kiedy będzie wersja phpBB modified by Przemo bazująca na phpBB3 ?

Oczywiście tak.

Zostały już rozpoczęte prace nad wersją phpBB3 modified by Przemo.

Jednak zwykła phpBB3 jest na razie w wersji beta, później będą wersje RC które będą zawierały sporo błędów/problemów.

phpBB3 modified by Przemo pojawi się w okresie pomiędzy pierwszą wersją phpBB3 RC1 a 2-3 tygodniami po wypuszczeniu przez phpBB Group końcowej wersji phpBB3, jednak jak wiemy wszystko u nich znacznie się przedłuża i niewykluczone, że końcowa wersja będzie dopiero za kilka miesięcy.

Czy warto przechodzić na wersję phpBB modified 3 by Przemo?

Oczywiście, jednak nie zaszkodzi odczekać jakiś czas gdyż zarówno phpBB3 w wersji RC i pierwszej końcowej jak i moja wersja na początku będzie zawierała sporo błędów.

Źródło: https://www.przemo.org/phpBB2/forum

W pierwszym poście napisałem, żeby poszukał w panelu administracyjnym. Przy okazji wyraziłem tylko przekonanie, iż uważam, że przechodzenie na forum w fazie testów nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności