Skocz do zawartości

Ponowne dodanie do katalogów - jakie następstwa?


holland

Rekomendowane odpowiedzi

Michat - mysle o webstream.pl Nie kosztowal mnie duzo i zaryzykowalem.

Mam jeszcze jedno pytanie, ktore pewnie zostanie potraktowane jako brak wiedzy, ale sprobuje. Moze ktos podpowie ;-)

Dodajac strone do katalogu prosi oczywiscie katalog o podawanie slow kluczowych, opisu, etc. Czy opis ma byc w 100% opisem z mojej strony, ktora pozycjonuje, czy moga to byc podobne, ale inne wpisy jak dodaje do katalogow?

Dziekuje!

Holland

zależy jaki to link oraz za jaką cenę chcesz go kupić.

jeżeli na stronie pokrewnej tematycznie, która ma dużo linków zwrotnych do siebie to warto,

jeżeli jednak to jakaś obca tematyka i cena dosyć wysoka to nie warto.

myślisz o jakimś konkretnym?

Polecam moje zdjęcia ślubne, które robię z pasją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kupiłeś na aukcji podobnej do tej?

Czy strona, do której masz link w sygnaturze, to strona, o której cały czas rozmawiamy? Nie jest tematycznie podobna do Webstream.pl, a poza tym uważam, że linki na miesiąc niewiele dają. No i wychodzi z niej 25 linków - to wcale nie tak mało.

I jeszcze raz mówię - nie kieruj się Pagerankiem :(

E: Co do opisów w katalogach - lepiej różnicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta strona z sygnatury. No to klops - przeplacilem. Coz - czlowiek uczy sie na bledach ;-) Szkoda, ze swoich.

Mardag - A co bys poradzil na temat tempa dodawania teraz strony do katalogow - 1 dziennie? Przez jaki okres? Strona ma 4 lata i byla kiedys mocno pozycjonowana...

Holland

Kupiłeś na aukcji podobnej do tej?

Czy strona, do której masz link w sygnaturze, to strona, o której cały czas rozmawiamy? Nie jest tematycznie podobna do Webstream.pl, a poza tym uważam, że linki na miesiąc niewiele dają. No i wychodzi z niej 25 linków - to wcale nie tak mało.

I jeszcze raz mówię - nie kieruj się Pagerankiem :(

E: Co do opisów w katalogach - lepiej różnicować.

Polecam moje zdjęcia ślubne, które robię z pasją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 1 dziennie? Jeśli będziesz różnicował wpisy, od tytułu zaczynając na opisie i słowach kluczowych kończąc, możesz spokojnie dodawać do większej ilości katalogów. Tym bardziej, że domena jest dość stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego, bo mnie ktoś na górze postów zjechał jak spytałem o wpisie do 20 katalogów. I nie chcę znowu dostać po uszach, a co gorsza dostać jakiś filtr z Googla.

A z drugiej strony - jak się skończą katalogi z TOP200 to będzie trzeba iść dalej i TOP1000 chyba zacząć używać? ;-)

Holland

Dlaczego 1 dziennie? Jeśli będziesz różnicował wpisy, od tytułu zaczynając na opisie i słowach kluczowych kończąc, możesz spokojnie dodawać do większej ilości katalogów. Tym bardziej, że domena jest dość stara.

Polecam moje zdjęcia ślubne, które robię z pasją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjechali Cię za to, że chciałeś używać Addera. I słusznie ;)

Co do katalogów, to napisałem, żebyś dodawał do pierwszych 100 stron po wpisaniu "pozycjonowana fraza katalog stron", a 100*10=1000 :(

Jeśli mogę jeszcze coś dodać, to nie opieraj się tylko na katalogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, wtedy to już wyższa szkoła jazdy trochę...

nie warto tracić czasu na dodawanie strony do śmietników...

powiem tak,

yobacy | zobacz

za to nie dałbym 5zł miesięcznie ponieważ link z tej strony jest mało warty naprawdę(mowa o webstream.pl, moim zdaniem pieniądze w błoto, a PR=5 bardzo mocno podejrzany.

pokataloguj trochę,

a ja od razu rozwieję Twoje marzenia o top10, ponieważ znam ludzi, którzy wynajmują pozycjonerów specjalnie pod hasła związane ze ślubami, itp. więc wątpię abyś sprostał osobom, które się tym zajmują "fachowo". Tak czy inaczej śluby i fotografia ślubna to już spora działka biznesu.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomnę jeszcze o czymś, bo chyba to umknęło wszystkim.

Sama budowa Twojej strony może dość mocno skomplikować wybicie jej na lepsze pozycje. Przede wszystkim chodzi tutaj o elementy flash. Jeśli dobrze widzę, to całe menu (i nie tylko menu, bo również treść) opiera się właśnie na tej technologii, a nie jest to zbyt przyjazne zarówno dla użytkowników jak i dla robotów.

EDYCJA

I jeszcze do tego "frameset". Pomyśl nad przeróbką tej strony.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - wiem, ze strona nie jest friendly dla wyszukiwarek. Wlasnie sie zabieram za szukanie pomyslow do jej zmiany.

Podszas szukania katalogow dla "fotografia ślubna" napotkalem rowniez wortale sllubne z katalogami platnymi (taka reklama). Czy pomijac takie wpisy? To normalna reklama w katalogach na takim wortalu, ale link sie umieszcza ;-)

Pozdrawiam!

Holland

Polecam moje zdjęcia ślubne, które robię z pasją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od ceny. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, są to linki na stronach tematycznie podobnych do Twojej? Jeśli uważasz, że strona jest wartościowa, a linki są tanie... czemu nie? ;)

E: Nie cytuj tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pamiętaj żeby nie przeznaczać na takie linki dużej kwoty(tak jak gafe zrobiłeś z tym temcośtam).

czasem za takie pieniądze zrobisz dużo więcej pożytecznego - trzeba jedynie się rozejrzeć i najlepiej popytać doświadczonych :(

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myśłicie o takiej ofercie budowania zaplecza:

https://www.allegro.pl/item311779072_zaplec...abiac_hit_.html

Pozdrawiam!

Holland

no i pamiętaj żeby nie przeznaczać na takie linki dużej kwoty(tak jak gafe zrobiłeś z tym temcośtam).

czasem za takie pieniądze zrobisz dużo więcej pożytecznego - trzeba jedynie się rozejrzeć i najlepiej popytać doświadczonych :D

Polecam moje zdjęcia ślubne, które robię z pasją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak...

sam równie dobrze postawisz sobie precla i skopiujesz klika tysięcy tekstów do niego. nie idź w takie oferty,

poszukaj czegoś konkretnego.

proponowałbym Ci postawić 10stron tematycznych(na początek),

zlecić komuś napisanie po 15 tekstów na jedną stronę po 1000-1500 znaków - żeby były unikalne a nie jakieś generatory, postawić to pod różnymi domenami, 5 domen kupić, do tego 5 stron na subdomanach.

wyjdzie niewiele drożej a z pewnością korzystniej dla Ciebie i dla googla. nie będzie to kolejny śmietnik przyjamniej.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak mówi Michat, nie inwestuj w takie zaplecze. Lepiej zrobić wszystko od początku po swojemu - wtedy wiesz, co się z nim dzieje/działo i jest ono wartościowe. A za 80 zł kilka domen kupisz :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności