Skocz do zawartości

kupbilet.pl


mariosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tam nie wchodzi 100 osób tylko pare mil a to duża różnica.

To chyba nie jest żadne wytłumaczenie.

Od wielu miesięcy wiadomo było, że zainteresowanie będzie ogromne, był czas aby się przygotować, przeprowadzić analizę, opracować odpowiednie rozwiązania.

Ale po co... skoro to kibicom ma zależeć na zdobyciu biletu, a nie organizatorom tego całego cyrku.

Oragnizatorzy bilety już mają :(

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

udalo mi sie zglosic.. heh.. trwalo to jakies 48 godzin..

- na poczatku.. trzeba sporo poczekac na dostep do serwisu.. gdy juz sie dostalem.. 2 min po zarejestrowaniu sie (serwis dziala wolniej niz n-k) wywalilo mnie ze wzgledu na to ze przekroczylem czas 20 min w serwisie.

- dopiero za 4 razem gdy mnie dopuscilo do systemu udalo mi sie znalezc miejsce gdzie moge zamowic bilety..

- nie bawcie sie w szukanie na stronie(zal czasu.. mi to zajelo 6 godzin zanim polapalem sie co i jak.. bo po wejsciu na gornej belce w euro 2008 przenosilo mnie na liste imprez a pozniej wywalalo z systemu gdy wszedlem w jakas).. po uzupelnieniu w "moich danych" nr peselu oraz dowodu osobistego.. i zapisaniu przejdzcie na https://pzpn.kupbilet.pl/ i wybierzcie odpowiedni mecz(pozniej bedziecie mogli wybierac i zamawiac bilety na kolejne) ja zamawialem te najdrozsze :( po zamowieniu dostajesz e-mail z potwierdzeniem i pozostaje juz tylko czekac

swoja strona strona to calkowita porazka.. heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu wypowiadał się jeden z administratorów kupbilet.pl

Mówił że system przyjmuje ok 20 zgłoszeń na minutę.

20 * 60 * 24 = 28 800

I jeszcze bezczelnie przystaje, że to wina kibiców, że zapchali system.

Porównał to do otwierania hipermarketu z promocjami :(,

Przy takiej przepustowości, to w ciągu dwóch tygodni będzie ciężko się zarejestrować, bo

Ci którzy zarejestrowali się, próbują wejść ponownie i zarejestrować całą rodzinę celem zwiększenia szansy przy losowaniu, każdy chce wykupić jak najwięcej biletów. ;)

EDIT: Nawet google stoi w kolejce, kopia pokazuje że był 119 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety można będzie odsprzedać, ale wprowadzono pewne ograniczenia. Parę dni temu czytałem, że przepisanie biletu (a zatem wychodzi że bilety będą imienne) będzie wiązało się z dodatkową opłatą.

Nie jestem do końca pewien czy były to plany czy taki jest regulamin sprzedaży - takie informacje powinny się znaleźć na kupbilet.pl.

20 zgłoszeń na minutę? Czy tylko mnie się wydaje że to mało?

Nikt nie wspomniał jeszcze ile tych biletów jest, ale mówi się, że pula przyznana PZPN to jakieś 21 tysięcy kart (faza grupowa). Od tego należy odliczyć osoby uprzywilejowane (grube ryby itd. itp.), ile zostanie dla prawdziwych kibiców? Pozostawiam do przemyślenia :(

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne doniesienia od jednego z adminów - źródło: polskie radio jedynka

Do serwisu próbuje dostać się jednorazowo pół miliona osób i dalej mówi, że nie rozumie kibiców dlaczego cały czas wchodzą, to wszystko przez nich (czyli nas) system korkuje się.

Jak dla mnie pół miliona to i tak niewiele, czy to taki kłopot aby przyjąć taką liczbę użytkowników?

Na stronie pzpn.kupbilet.pl/ sami piszą, że obsługują ok 20 biletów na minutę.

Myślę, że bilety chce kupić około 5 milionów użytkowników celem kibicowania lub celem odsprzedaży. Każdy będzie chciał zarejestrować całą swoją rodzinę, aby zwiększyć prawdopodobieństwo kupna.

Nie ma więc możliwości, aby wszyscy kupili bilety w ciągu dwóch tygodni, W jedynce wypowiadał się jeden z hakerów i jak twierdził system jest słabo zabezpieczony i on już zarejestrował nie tylko rodzinę ;)

Chyba trzeba szukać dziury :)

EDIT:

Póki co udało mi się zarejestrować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximus Marius - Twój pomysł jest chyba najbardziej trafny. Spora mailing lista zostałaby utworzona :) Widać jednak nie każdy potrafi ruszyć głową, a w tak poważnej sprawie powinno być to przecież zrobione profesjonalnie.

Z drugiej strony - ładny ruch generują ;)

Interesujesz się informatyką? - Zapraszam Cię na Forum Komputerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności