Skocz do zawartości

Sprawdzanie czy strona jest w SI


Politolog

Rekomendowane odpowiedzi

0,7%, co w porównaniu do Twojego wyniku różnica prawie 100%...

Metodologię podałem na priva - nie chcę się nią dzielić publicznie :hi:.

Z drugiej strony różnica nawet 100% nie jest przytłaczająca - ważny jest rząd wielkości, swojego czasu była osoba, która pisząc książkę o pozycjonowaniu równocześnie uważała, że SI świadczy o tym, że strona jest zła ;).

po za tym jeżeli stosujesz techinikę site:domena.pl/& to by się nawet zgadzało bo ta komenda nie wiedzieć czemu nie dziła dobrze i podeja ze 2 razy więcej wyników niż inne, sprawdzone metody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam pytanie: czy jest jakiś sposób, aby np. mieć 80% podstron serwisu poza SI? Czy da się tak zoptymalizować serwis? Czy po prostu jest to nierealne i trzeba sobie odpuścić, bo norma to poniżej 1%?

zależy od wielkości ja mam 100% poza Si na stronie z 7 podstronami.

Mam seriws z 880 000 podstron tu współczynnik 1% byłby rewelacyjny.

Sa jednak zawodowcy utrzymujący na serwisach >100 000 podstron >3-5% poza SI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

site - 238.000

SI - 167 stron

i zero podkreślam zero unikalnej treści :)

wniosek - nie zawracam sobie xxxx SI

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności