Skocz do zawartości

System Wymiany Linków - Ktory Najlepszy ?


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

Car, może rzeczywiście niejasno napisałem. Ja bardzo cenię systemy, co więcej, uważam, że linkowanie z trzech systemów stałych jako głównego źródła linków jest względnie bezpieczne.

Nie jest natomiast (według mnie) zbyt bezpieczne bezpośrednie linkowanie do pozycjonowanej domeny ze wszystkich (albo z wielu) swoich stron stworzonych pod systemy. Tym bardziej nie jest bezpieczne takie linkowanie do wielu domen. Teraz jasne?

[edit] Uprościłem wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po OK 8 miesiącach testowania linkme.pl uważam że to on jest najlepszym systemem, może nie działa za szybko(dane o site i PR są odświeżane z dużym opóźnieniem) ale system ten "ma buta", a "ma buta" przez to, że każda strona jest sprawdzana przed dodaniem i w czasie po jej dodaniu co eliminuje z systemu spamy i inne badziewne strony;)

Teraz zabieram sie za testy e-weblinka i seo tools :)

pozdros :)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Linkorn umarł ? ależ Linkorn ma się bardzo dobrze.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności