Skocz do zawartości

brak pomysła


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W sumie mam mało czasu i mnóstwo innej pracy, ale jak znajdę chwilkę to zabiorę się za tworzenie zaplecza, które będzie pod moja dyplomówkę z zakresu SEO.

Dlatego aby nie trącić czasu proszę was o wskazówki.

Chodzi mi o takie strony jak:

https://pozycjonowanie.stron.babia-gora.pl/ + 98 innych z przedrostkiem pozycjonowanie w różnych regionalnych domenach.

Analogicznie https://projektowanie.stron.babia-gora.pl/, https://katalog.stron.babia-gora.pl/ itd.

Chciałbym może później założyć płatne moderowane katalogi stron dla firm z danego regionu.

Ale to głównie zależy od moich chęci i wolnego czasu.

Zaznaczam że nawet niektórych domenek nie zaparkowałem i nie zrobiłem subdomen, po za tym lepiej poznać rady fachowców przed robotą niż po fakcie dokonanym.

Znacie jakieś sposoby aby pobrać unikalną treść np. dla każdego miasta z osobna – nie chce mi się robić czytnika rss, po za tym nie każde miasto ma kanał.

Może jakieś skrypciki dające użytkownikom możliwość napisania czegoś tam :/

Więc tak, jak byście zagospodarowali 99 domen regionalnych z przedrostkiem „stron”.

Co zrobilibyście z takim ustrojstwem, jak to ugryź bo nie mam pomysłu :)

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym może
to głównie zależy od moich chęci
nie chce mi się robić

Proponuję drogi Dominiku najpierw określić się czy chcemy coś robić czy nie.

Aby tworzyć płatne katalogi czy informacje z miast nie musisz kupować 100 domen regionalnych - wystarczy nazwa Twojej strony + 100subdomen.

Kwestie unikalności - jeżeli stworzysz dobry serwis, który widać że był robiony z zapałem, ma ręce i nogi to ludzie sami się zgłoszą. Aczkolwiek chyba nie robiłeś badania rynku, gdyż praktycznie każde miasto ma już sztab stron związanych z danym miastem.

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, chęci mam ogromne ale zleceń i pracy zbyt dużo.

Może inaczej.. jeszcze nie skończyłem tworzyć subdomeny dla miast a już ludzie z różnych regionów dzwonią z zapytaniami.

Dobra mniejsza z tym, na spokojnie muszę się zastanowić co robie źle i jak zmienić układ, nawigację i grafę. Teraz to przypomina raczej kichę.

Zamykam topic :/

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz aż tyle zleceń i innej roboty, to zatrudnij kogoś, kto zrobi to za Ciebie... A jak zatrudnisz kogoś kto się na tym zna (np. ja :) ) to nie będziesz musiał sam się tym przejmować, tylko czekać na efekty...

Ale przede wszystkim zrób sobie wolny dzień, wyśpij się, usiądź w spokoju i przemyśl do czego zmierzasz i jak to chcesz zrobić...

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności