Skocz do zawartości

Czy to jest oszustwo?


syrob

Rekomendowane odpowiedzi

a nie pomysleliscie, ze koles moze chcial ograniczyc transfer GB ograniczajac wizyty reebotow google?

rewelacja, nie pomyślałem o tym , masz jeszcze jakieś inne pomysły na skuteczność linków ?? chetnie zatrudnie Ciebie w firmie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a nie pomysleliscie, ze koles moze chcial ograniczyc transfer GB ograniczajac wizyty reebotow google?

BTW - niezla reklame mu daliscie, znowu sprzeda najwiecej..

:) :) :tancze::):brawa: :brawa:

Dzisiaj rejestracja

jeden post

branie w obronę sprzedającego

czy coś wam to nie mówi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ma jeden dobry argument, gdyby to nic nie dawało to by tyle ludzi nie kupowało. (Miliony much nie mogą się mylić? smile.gif ) I tu tkwi chyba klucz tak wysokiej sprzedaży.

Może myślą, że dla nich to świetna reklama? Poza tym ludzie kupują "bo tanio". Patrzą, że jest aukcja za złotówkę na 60 dni to kupują. To, że ze strony wychodzi 200 linków to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rejestracja

.....

czy coś wam to nie mówi???

Ooo i tu właśnie właściciele forum mogli by pokazywać IP z których wpisano posta - wszystko by było jasne.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczyc traffic i wyciac Boty?? i sprzedawac linki pozycjonujace?? hmm chyba juz nei wiem o co chodzi?? ale ja gupi jestem wiec mi mozna wybaczyc chyba kupie tego linka i zobaczymy ile bedzie wejsc botow z tej strony i dopiero wtedy wstawie kolesiowi komentarz

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie publicznych ip, to jest dla waszego bezpieczeństwa też.

ten post obrończy jest żenujący i jak widać koleś nie ma żadnego pojęcia co to jest link pozycjonujący.

a że robi coś takiego to można nazwać tylko głupotą.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za odpowiedzi i utwierdzenie mnie w przekonaniu iz to kant.

Poczatki seo nie sa latwe, to juz wiem ... ja kupilem ten link, laska z tymi 6 zlotymi, wczoraj przez przypadek to odkrylem.

Dziś faktycznie juz jest zmienione. Prt Screenu ze zrodlem niestety nie zrobilem, zreszta nie jestem msciwy ;)

Tego pana co to oferuje juz ktos cwiczyl jakis czas temu, link do artykulu,

ku przestrodze innym.

Podać dane osobowe Pana ? ;-) Lepiej zamiast zglaszac na allegro to chyba po łbie sie powinno dać :D

Pozdrawiam

syrob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jak zniszczyc pozycjonerow za 9,99 wystarczy ze zrobimy watek w ktorym wpisujemy linki do ofert i fraze ktora sie chwali taki pozycjoner ;) i wrzucamy pirwsze 10 wynikow na stronke xy na ktorej tlumaczymy czym jest pozycjonowanie za 9,99 po pierwsze by wbic sie na te frazy taki pozycjoner nie wezmie juz 9,99 a my zdobedziemy kolejnego uzytkownika :D

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo bronić, ale...

1. Gość sprzedaje link, który nazywa "pozycjonującym" - nie wydaje mi się, żeby nie można było nazwać sobie linku pozycjonującym. To raczej marketing niż oszustwo.

2. Gość nie gwarantuje nigdzie na tej swojej aukcji, że ten "link pozycjonujący" coś zdziała.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności