Skocz do zawartości

Zleciłem pozycjonowanie i mam filtr i kłopoty…


Antek

Rekomendowane odpowiedzi

Zleciłem pozycjonowanie i mam filtr i kłopoty.

Wszystko miało być pięknie, chciałem rozbudować ofertę, stopniowo pozycjonować nowe frazy i doprowadzić do przyzwoitego ruchu na stronie. I szło dobrze, aż tu nagle załamanie, w końcu udało mi się ustalić, że na stronie głównej mam filtr a PR spadł z 4 na 3.

Może tylko na chwilę… niestety trwa to już prawie 4 miesiące i mój pomysł na biznes się sypie.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Firma, której to zleciłem olała sprawę zupełnie i kazali czekać, a ja zbankrutuję jak to nie ruszy.

Pozdrawiam,

Antek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co to za firma? ;)

Przy filtrze najlepiej dać wiele linków do strony, ale naprawdę sporo. Z systemów wymiany linków i nie tylko. Ja ostatnio tak zrobiłem na dwóch domenkach i po tygodniu byłem szczęśliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie winić firmy. Ja wprawdzie nigdy nie zafiltrowałem strony klienta, ale wiem, że mogłaby to zrobić konkurencja, sam o mały włos nie zostałem ofiarą takich praktyk. Teoretycznie nie można firmie udowodnić, że to jej działania spowodowały filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szło dobrze, aż tu nagle załamanie, w końcu udało mi się ustalić, że na stronie głównej mam filtr a PR spadł z 4 na 3.

PR to mały problem, co znaczy szło dobrze ?

i co to załamanie ?

Niestety musisz podać szczegóły.

Po czym rozpoznajesz filtr ?

Filtr rozpoznaję po zniknięciu pozycjonowanej strony głównej z wyników googla, nie zupełnie, ale na pozycjonowane frazy i na większość ważnych fraz jej nie ma.

Wg statystyk od rozpoczęcia pozycjonowania liczba użytkowników wzrosła z średnio 450 do 1000 miesięcznie, co jest i tak mało, bo sporo wydaje na adwordsa i inne formy reklamy, ale liczyłem, że tendencja będzia wzrostowa, tym bardziej, że strona podciągnęła się nie tylko na pozycjonowane frazy.

potem filtr, i tylko dzięki adwordsowi odwiedza moją stronę śrenio 650 użytkowników miesięcznie.. Marzy mi się, żeby tyle było dziennie..

pozdrawiam

Antek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie winić firmy. Ja wprawdzie nigdy nie zafiltrowałem strony klienta, ale wiem, że mogłaby to zrobić konkurencja, sam o mały włos nie zostałem ofiarą takich praktyk. Teoretycznie nie można firmie udowodnić, że to jej działania spowodowały filtr.

znalazłem na forum trochę informacji o działaniu filtra i wiem, że może się to po prosty zdarzyć każdemu. jedyne zastrzeżenie, które mogę mieć do firmy z którą współpracowałem to takie, że zostawili mnie z tym na lodzie.

Mieli wzmocnić inne podstrony, a w sumie zdjęli część linków ze strony gównej, efektów nie widać i nie wiem, co dalej.

Jak to będzie z nową domeną? moja domena funkcjonuje juz 3 lata i dużo pracowałem nad promowaniem jej gdzie się da.

Wypracowałem i zamówiłem też nowy system dla mojej działalności, mam nadzieję że za miesiąc dwa już będzie działał, ale będę się musiał zadłużyć, żeby za niego zapłacić, a problem najważniejszy pozostaje, co zrobić, żeby więcej ludzi zaglądało na moją stronę: www.krakowapartments4rent.com

pozdrawiam

Antek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząć prawdziwe pozycjonowanie, jakoś ubogo w linkach jest

Jestem na forum dla początkujących dlatego zapytam: jak sie sprawdza ilość linków? jeżeli po prostu wpisując domenę do googla, to strona miała ok. 10tyś linków teraz ma ok 1tys...

yahoo widzi to inaczej: https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...p;fr2=seo-rd-se

45tys inlinków.

Jak to właściwie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności