Skocz do zawartości

Zleciłem pozycjonowanie i mam filtr i kłopoty…


Antek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ogólnie fraza nei jest ciężka :) jak chcesz to podaj na pw frazy, postaram się doradzić :)

Frazy na jakich mi zależy to np: krakow apartments, krakow accommodation, krakow kazimierz, krakow old town, krakow poland - na razie skupilem sie na angielskiej wersji.

Mam generalne pytanie: jakie są sposoby zwiększania ruchu na stronie?

-Oczywiście jest adwords i inne systemy linków sponsorowanych, np. yahoo

-Można pozycjonować stronę na różne frazy, ale ile fraz przykładowo dla mojej domeny (www.krakowapartments4rent.com) trzeba pozycjonować, żeby osiągnąć ruch w okolicach 500 użytkowników dziennie?

-Chcę rozwijać zawartość strony, rozbudowywać ofertę, dodać dużo informacji, aktualizowanych na bieżąco - przypuszczam, że wzrost atrakcyjności strony przełoży się na ilość użytkowników z niej korzystających

Co jeszcze można robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje, przez jaki czas strona była na wysokich pozycjach zanim spadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić kilka domen zrobić kilka stron z tymi samymi usługami lecz o innej konstrukcji a w celu zwiekszenia ruchu podłączyc sie pod systemy rezerwacji online.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić kilka domen zrobić kilka stron z tymi samymi usługami lecz o innej konstrukcji a w celu zwiekszenia ruchu podłączyc sie pod systemy rezerwacji online.

rezerwacje online są przygotowywane. co to znaczy o 'innej konstrukcji'?

a jeżeli kilka domen i kilka stron, to każdą trzeba będzie osobno pozycjonować i promować. to jest dla mnie trudny orzech do zgryzienia, stale pracuje nad promowoniem firmy=domeny, wśród klientów, właścicieli mieszkań i na portalach turystycznych.

atakować po prostu na kilku 'frontach', z wieloma domenami?

jest to na pewno też jakiś wentyl bezpieczeństwa w przypadku takich sytuacji jak ta, która mnie spotkała, czyli filtra nałożonego na jedną z domen.

Jest jeszcze jeden podobny dylemat: system będzie funkcjonować w wielu jezykach, czy korzystniej jest

1. skonstruować cały system na bazie jednej domeny, dodając do wersji językowych tylko

www.krakowapartments4rent.com/de, /fr, /pl

i wtedy pozycjonować przede wszystkim stronę główną.

2. Innym wariantem jest budowanie systemu z domenami lokalnymi:

www.krakowapartments4rent.com

www.krakowapartments4rent.de lub np. krakauappartements.de

www.krakowapartments4rent.pl

jak to lepiej zorganizować? jak łatwiej pozycjonować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy rozwiązaniem jest, budować strony dla każdego języka w krajowej domenie

2. Innym wariantem jest budowanie systemu z domenami lokalnymi:

www.krakowapartments4rent.com

www.krakowapartments4rent.de lub np. krakauappartements.de

www.krakowapartments4rent.pl

i każdą pozycjonować w krajowym Google czyli np.

www.krakowapartments4rent.de pozycjonować w Google.de

a www.krakowapartments4rent.pl w Google.pl

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto Ci doradzil

ten komplet linkow na spodzie strony ale to totalna glupota.. Nic to nie daje wogole nic.

Krakow apartments Krakow accommodation Krakow holiday apartments Krakow holiday rentals Krakow hotels Krakow vacation rentals Cracow apartments Cracow vacations Krakow Old Town Krakow rental flats Krakow studio apartment Krakow Kazimierz Krakau Ferienwohnung Krakau Unterkunft Krakau Appartement Krakow Poland

A te niby 42k linkow to totalne smieci na domenach gdzie 95% to suplemental results ... no trzeba przyznac ze miales pecha z doborem firmy SEO :)

Ba kilka domen ma poprostu BANA w google na ktorych masz tysiace BEZURZYTECZNYCH linkow np: https://www.google.com/search?hl=pl&q=w...=Szukaj&lr=

coz moge doradzic.. napewno zmienic firme SEO czy zmienic domene o nie wiem bo dla mnie to strona nie ma filtra tak ewidentnie ;) wystarczy wpisac nazwe domeny w goole (bez http czy nawet www poprostu nazwe) i widac ze jako pierwszy wynik jest twoja domena wiec z filtrem bym uwarzal :) bardziej skupilbym sie na reorganizacji linkow do Twojej strony. Mim zdaniem to nie filtr a poprostu jak google pobanowalo strony na ktorych masz tysiace linkow to nagle potraciles duzo SEO mocy i pozycje spadly a nie zaden filtr :)

najlepszy rozwiązaniem jest, budować strony dla każdego języka w krajowej domenie

I tak i nie ;)

TAK --> jesli google nalozy restrykcje na jedna z domen np filtr inne sa wciaz bezpieczne i maja sie dobrze

NIE --> kilka domen to tak jakby prowadzic SEo dla kazdej z nich grutnownie osobno.. CZYLI KOSZTY znacznie wieksze.. dla strony opartej jezykowo na katalogach wykorzystuje sie do pozycjonowania innych jezykow moc domeny a wplyw na pozycje w innych jezykach maja rowniez link do domeny glwonej.. Nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc ale chodzi o pozbycie sie AGING DELAY dla domeny na pokrewn frazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto Ci doradzil

ten komplet linkow na spodzie strony ale to totalna glupota.. Nic to nie daje wogole nic.

Krakow apartments Krakow accommodation Krakow holiday apartments Krakow holiday rentals Krakow hotels Krakow vacation rentals Cracow apartments Cracow vacations Krakow Old Town Krakow rental flats Krakow studio apartment Krakow Kazimierz Krakau Ferienwohnung Krakau Unterkunft Krakau Appartement Krakow Poland

A te niby 42k linkow to totalne smieci na domenach gdzie 95% to suplemental results ... no trzeba przyznac ze miales pecha z doborem firmy SEO :)

Ba kilka domen ma poprostu BANA w google na ktorych masz tysiace BEZURZYTECZNYCH linkow np: https://www.google.com/search?hl=pl&q=w...=Szukaj&lr=

coz moge doradzic.. napewno zmienic firme SEO czy zmienic domene o nie wiem bo dla mnie to strona nie ma filtra tak ewidentnie :) wystarczy wpisac nazwe domeny w goole (bez http czy nawet www poprostu nazwe) i widac ze jako pierwszy wynik jest twoja domena wiec z filtrem bym uwarzal :) bardziej skupilbym sie na reorganizacji linkow do Twojej strony.

rety, aż tak źle ;)

na pozycjonowane frazy np 'krakow apartments' strona byla 10 i nagle zniknela, zupełnie - czy to możliwe, że to nie filtr? bo w tym wypadku firma, której trochę zapłaciłem za wprowadzenie fraz do 10 oszukuje mnie od kilku miesięcy...

Zaczynam więc szykać nowej firmy - najchętniej z Krakowa. Zależy mi na tym, żeby ktoś się zajął kwestią pozycjonowania całościowo a nie wyłącznie skupiając się na linkowaniu kilku fraz. warunki finansowe do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wyedytowalem post wyzej... moim zdaniem to nie filtr tylko strony na ktorych miales tysiace linkow dostaly bana w google i te linki za bezurzyteczne przez to Ty straciles moc :) moim zdaniem 100% bledu to zle linkowanie do Twojej domeny a nie filtr :)

:) napisałem do firmy A.I.P. Centrum z siedzibą w Słupsku, cytując posty i prosząc o wyjaśnienia ;)

Zaczynałbym z analyze i wybieranie ODPOWIEDNYCH fraz, bo krakauappartements.de jest dla mnie jako Niemiec zły wybór, tak samo jak "krakow apartments" jest tylko jedna fraza (i może też nie najlepsza?) na rynku angielskojęzycznym.

jezeli Niemiec to bylbym wdzieczny za sugestie fraz niemieckich!

No i kolejny temat: jak najlepiej analizować frazy i wybierac najlepsze?!

Korzystam z adwordsa, także mam tam trochę informacji o frazach najczęściej wpisywanych i klikanych, no i na pewno o tym, które są najdroższe...

Czy są jeszcze inne sposoby sprawdzenia, które frazy są 'najwydajniejsze'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem pozycjonowanie i mam filtr i kłopoty.

Wszystko miało być pięknie, chciałem rozbudować ofertę, stopniowo pozycjonować nowe frazy i doprowadzić do przyzwoitego ruchu na stronie. I szło dobrze, aż tu nagle załamanie, w końcu udało mi się ustalić, że na stronie głównej mam filtr a PR spadł z 4 na 3.

Może tylko na chwilę… niestety trwa to już prawie 4 miesiące i mój pomysł na biznes się sypie.

Pozdrawiam,

Antek

To tak jakbyś zlecił druk fałszywych pieniędzy, policja Cię namierzyła, a następnie żaliłbyś się że to niesprawiedliwe. niestety pozycjonowanie to wg google jest przestępstwem, a karą jest ban. Tak jak za druk fałszywek - więzienie.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Możesz się nawrócić

Chcesz iść na skróty, proszę bardzo, ale licz się z karą, albo pozycjonuj się w wyszukiwarce, która dopuszcza SEO :) , albo inwestuj w kontent i zdobywaj naturalne linki, czyli niech inni do Ciebie linkują a nie Ty sam, popatrz ile największy portal (NK) ma BL (tylko 50.000 a niektóre śmietniki mają po 200.000 BL a odwiedzin 1000UU dziennie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności