Skocz do zawartości

Zleciłem pozycjonowanie i mam filtr i kłopoty…


Antek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zleciłem pozycjonowanie i mam filtr i kłopoty.

Wszystko miało być pięknie, chciałem rozbudować ofertę, stopniowo pozycjonować nowe frazy i doprowadzić do przyzwoitego ruchu na stronie. I szło dobrze, aż tu nagle załamanie, w końcu udało mi się ustalić, że na stronie głównej mam filtr a PR spadł z 4 na 3.

Może tylko na chwilę… niestety trwa to już prawie 4 miesiące i mój pomysł na biznes się sypie.

Pozdrawiam,

Antek

To tak jakbyś zlecił druk fałszywych pieniędzy, policja Cię namierzyła, a następnie żaliłbyś się że to niesprawiedliwe. niestety pozycjonowanie to wg google jest przestępstwem, a karą jest ban. Tak jak za druk fałszywek - więzienie.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Możesz się nawrócić

Chcesz iść na skróty, proszę bardzo, ale licz się z karą, albo pozycjonuj się w wyszukiwarce, która dopuszcza SEO ;) , albo inwestuj w kontent i zdobywaj naturalne linki, czyli niech inni do Ciebie linkują a nie Ty sam, popatrz ile największy portal (NK) ma BL (tylko 50.000 a niektóre śmietniki mają po 200.000 BL a odwiedzin 1000UU dziennie).

Nie jestem zatwardziałym grzesznikiem :) Planuję na następne miesiące i lata głównie zajmować się rozwojem zawartości strony, szlifować i polerować.

Ale chcę korzystać ze wszystkich dostępnych sposobów zabiegania o odwiedziny, płacę googlowi i yahoo, i chce pozycjonowac.

Tak na marginesie, co to jest NK i BL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antek, nie cytuj całych wypowiedzi, tylko te fragmenty do których chcesz się odnieść lub skomentować.

Jeśli pozycjonujesz frazy anglojęzyczne to wyników nie sprawdzaj w Google.pl tylko w Google.com

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności