Skocz do zawartości

Jaka firma najlepsza?!


nike_00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

czytam sobie od dłuższego czasu informacje na tym forum i widzę że wiele osób zleca pozycjonowanie swojej strony firmą które się tym zajmują.

I tutaj moje pytanie właśnie d tych osób ;)

Która firma się tym zajmuje najlepiej, która jest pewna, nie oszukuje i najważniejsze która firma pozycjonuje tak żebym nie dostał filtra.

Z góry dzięki za odpowiedź :P

A i przy okazji mam pytanie:

Co sądzicie o "black seo" ?

Chciałem właśnie tymi sposobami pozycjonować forum, czytałem że jest to "nieetyczne" ale czy nie dozwolone?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

A i przy okazji mam pytanie:

Co sądzicie o "black seo" ?

Chciałem właśnie tymi sposobami pozycjonować forum, czytałem że jest to "nieetyczne" ale czy nie dozwolone?

Pozdrawiam!

A kto Ci zabroni ? Jedynie musisz uważać na konkurencję i wyszukiwarki, by nie wyłapały twoich przekrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci zabroni ? Jedynie musisz uważać na konkurencję i wyszukiwarki, by nie wyłapały twoich przekrętów.

No tak właśnie o to mi chodzi ^^ żeby nie wyłapały,

I właśnie dlatego myślałem o pozycjonowaniu w ten sposób starego forum które jest wyłączone i widnieje na nim tylko link do nowego adresu forum.

Nawet jakby dostał filtr to na te stare forum bo z nowym by to nic wspólnego nie miało.

Dobrze mówię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę założę sobie jeszcze jedno konto i odpowiem Ci na pierwsze pytanie :P

Co do drugiego..

Co masz na myśli pisząc "tymi sposobami" ?

Jeżeli zamierzasz stosować jakieś śmieszne sztuczki, skuteczne 5 lat temu to nie marnuj czasu i domeny.

Nieetyczne to może być pozycjonowanie stron klienta w ryzykowny sposób.

Gdy jesteś tylko ty i wyszukiwarka to czemu akurat ona ma ustalać zasady? ;)

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam dobrze mówi. Nie ma żadnych zasad, że to jest dobre seo, a tamto niedobre i niezgodne z Google, bo G. nie jest żadną instytucją do wyznaczania zasad.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mardag jeszcze ani jednej :D [ale fajnie by było gdybym dostał :D (ale to nie ten temat)]

czyli dzięki za udzielenie odpowiedzi na moje 2 pytanie teraz będę "spał spokojnie" .

A co do pierwszego pytania to ktoś mógłby napisać jakieś swoje opinie ;)

bo owszem chcę samemu pozycjonować ale tak samo bym chciał skorzystać z usług jakiejś firmy ale nie wiem właśnie jakiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności