Skocz do zawartości

Aukcja allegro


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

T-Web w tym wypadku akurat masz racje, ale nie oszukujmy się, na allegro takich aukcji jest naprawdę sporo :) Poprostu nikt jeszcze nie zajmuje się takim szukaniem aukcji bez minimalnej na poważnie, chociaż słyszałem już o kobitce która pare autek wylicytowała :)

/literówka

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupilem honde 2006rok za 70zl dotarlem do innych ktorzy od tego samej osoby kupili podobne fury tego samego dnia w podobnych cenach i sprzedajacy nie odebral poleconego w ktorym informowal jeden z kupujacych aby wywiazal sie z umowy. Jezeli kupujacy nie zwroci sie do sprzedajacedo w ciagu ilus tam dni to sprzedajacy nie musi sie wywiazywac z umowy. W czasie gdy tym sie zajmowalem mialem kontakt z kilkoma kupujacymi i wiem ze jedna z osob poszla do sadu a kupila audi za 36zl lecz od innej osoby. Ja zle trafilem ze sprzedajacy byl stosunkowo niedaleko i zaraz doszly do mnie naciski (znajomy znajomego zadzwonil do ojca itd) zebym go zostawil w spokoju ;] jest troche takich spraw co sie ciagna ostatni slynna ta ziemia jakas pracownica biura prwnego kupila sobie i walczy ;)

Aha z tego co wiem "kup teraz" ciezej obronic bo wiadomo po kilku sekundach sie kupuje ale jak jest normalna aukcja to sie sprzedajacy nie wykreci ze zrobil literowke.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To który mi polecacie:

https://moto.allegro.pl/4029_osobowe.html?i...um%5B199%5D=all

;) ?

Budżet - 14zł - to na kilka mi starczy :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam naprawdę chcę się procesować, nie dopuszczacie myśli że kiedyś wy możecie popełnić błąd i ktoś na siłę będzie chciał od was wymusić sprzedaż po niekorzystnej cenie ? Ludzie nie można żyć w świecie, gdzie wszyscy czekają na błąd innej osoby? Jasne można pisać, że mogli dać cenę minimalną itd, ale czy wam się nigdy nie zdarzyło popełnić błędu ? Kiedyś na angielskim ebay wystawiłem przedmiot i zamiast zaznaczyć że mam 100 przedmiotów do sprzedania na tej aukcji, to zaznaczyłem że aukcja dotyczy 100 przedmiotów sprzedanych w cenie jednego. Gdy się zorientowałem co się stało okazało się że ktoś kupił, oczywiście zacząłem go przepraszać że to pomyłka itd. , on był bardzo zdziwiony że ja się w ogóle tłumacze i stwierdził że dla niego było jasne że kupuje jeden przedmiot. Oczywiście w każdy polak, czeka na potknięcie innego polak ;) ( świetna pasuje tu modlitwa z "Dniu Świra")

Otwórzcie się trochę na ludzi i więcej wyrozumiałości. Czy naprawdę inaczej nie potraficie zarabiać pieniędzy tylko na czyjejś krzywdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko jak żartujecie, to fajnie.

Odezwałem się, bo żyje w kraju gdzie około 90% ludzi uważa się za katolików, ja jestem ateistą ale bardzo do mnie przemawia przykazanie:

"Nie rób bliźniemu, co tobie niemiłe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inco i nie zgodze sie z Toba ;)

Jesli ktos wystawia produkt usluge na Allegro i aukcja zakonczy sie nie satysakcjonujacą go cena to jest jego problem ze nie ustawia ceny minimalnej, zyjemy w panstwie prawnym gdzie po cos sa paragafy, nie mowie teraz o samochodach, ale na przyklad o uslugach pozycjonowania z gwarancjami, o sprzedazy biletow na koncerty, o uslugach druku wizytowek, sprzedaz samochodu to oddzielny problem to jest na zasadzie afery z serduszkiem wilicytowanym przez pokemona na aukcji WOŚP, sorka ale jesli cos wystawiasz na allegro, ebay itp itd licz sie z tym ze to nie jest zabawa, to jest usluga lub sprzedaz ktora oferujesz, i tak mozesz byc pewny ze jeslibym wylicytowal samochod za 10 PLN poszedlbym do sądu sorka takie bledy popelniaja nawet handlarze samochodow, czy moj sasiad...

Musimy nauczyc siebie i innych ze internet to nie zabawka i ze na wiele rzeczy istnieje prawo.

wiec sorka ja w takich topikach nie zartuje i nie ma to nic wspolnego z ochotą szkodzenia komus, bo jak kupie od kogos pozycjonowanie za 299 z gwarancja pierwszej piatki i on zatwierdzi haslo Warszawa to sorka chce aby tam bylo a jesli sie nie wywiaze z umowy to pojde do sądu, to samo przy zakupach za 1 PLN, pomysl o tym jak bedziesz w sklepie i kupisz bulke za 5 groszy a pani przy kasie powie Ci ze sie pomylila a cena to miala byc 5 PLN jak zareaujesz??

Podam CI przyklad, pare dni temu w Schleswig Holstein w Nimeczech na jednej ze stacji paliw walnol system i wyswietlil cene za litr benzyny 2 centy, w przeciagu 5 godzin facet (wlasciciel) sprzedal 5000 litrow paliwa no i co pozwie kupujacych?? Czy firme informatyczna?? Nie mial wyjscia a ze nie zamknal na czas awarii swojej stacji to jego problem a nie klienta, tak samo ma sie sprawa na allegro.

Chcesz kogos zainteresowac swoja aukcja za 1 PLN za nowego Merola to licz sie z tym ze ktos bedzie chcial go za tyle kupic...

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co te wielkie halo ? ludzie ?

Ktoś kto wystawia auto to nie dziecko i jeżeli chce je sprzedać za określoną kwotę to wpisuje np 100 tyś zł i robi na to kup teraz a jak chce licytować to niech puści np od 95 tyś zł i gra gitara. Dziwi mnie to że ktoś wystawia auto które ma określoną wartość od 1zł.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem JackDaniels że jak idziesz ulicą i widzisz że komuś wypadł portfel z kieszeni, to go podnosisz i go nie oddajesz, bo przecież osoba która go zgubiła mogła go lepiej zabezpieczyć. Jasne że to trochę inna sytuacja, ale motyw jest ten sam, żerujesz na czyimś błędzie. Możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz dla mnie jest chory sposób zarabiania.

ps. Mam nadzieję, że to nie jest twój sposób na wygranie konkursu, od "zera do milionera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności