Skocz do zawartości

odrobina prywaty


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

wpisujcie miasta gdzie też rodzą się dzieci!!!

czyżbyś to chciał powiazać z wysokością "becikowego" ??? 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W zeszłym roku robiłem ankietę u siebie i średnia wieku wyszła ~23 lata (ponad 1000 głosujących). To jest wysoki próg wiekowy:)

Choć tutaj pewnie podobnie jest. W końcu pozycjonowanie jest czasochłonne, a dzieci są niecierpliwe i dlatego tak mało ich.

:mrgreen:

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze... nie popełniaj tego błędu

nie przesadzaj nie jest tak źle.

Moja kochana dała się nawet przekonać do pozycjonowania i jest teraz niezastąpiona w firmie w wielu kwestiach ;)

a pamiętam jak w 2001 mówiła, ze bez sensu zeby odchodził z "super pracy" i zakładał firmę i co to wogóle to pozycjonowanie ;)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zaraźliwe!!!!!

;);):););););)

wątek z dzisiaj: ;)

https://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=13866

proponuje iść za przykładem:

Congrats... Now, personally I suggest starting with a few link building and PR lessons//

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności