Skocz do zawartości

odrobina prywaty


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jez żona nie jest niezbędna by się rozmnażać  ;)

Niby tak... Choć mimo faktu, iż moje DNA w 2004. zaleciało na wszystkie kontynenty :), nie sądze abym miał takie przecudne śliczne maleństwa które mogłyby mi przez kilka pierwszych lat życia nie dawać spać, zajmować 99% czasu, uniemożliwiać wyjście do klubu ze znajomymi i kosztować setki innych wyrzeczeń, które później sprawiałyby nauczycielom sporo kłopotów w szkole, a mnie - kłopotów wychowawczych, wyciągałyby ode mnie pieniądze na batoniki, chipsy i markowe ciuchy, następnie bez słowa podzięki pożerały gigantyczne sumy na codzienne rozrywki, mieszkanie w akademiku i studia dające przyszłość, by w końcu na odchodnym powiedzieć że koniec tego dobrego i będę dziadkiem ;), a które i tak mimo tego wszystkiego kochałbym najbardziej na świecie. :)

Kurcze.

Te dzieciaki są tak cudne że aż chyba sobie zrobię w czwartek jeden egzemplarz żeby Wam się pochwalić na forum ;). A wtedy odpowiem na ten temat sprzed 9-ciu miesięcy, a Wy krzykniecie chórem: "Staaare! To już byyyło!". :)

Pozdrawiam, J. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności