Skocz do zawartości

pozycjonowanie strony o zakupach w sieci


marijan

Rekomendowane odpowiedzi

1.Słowa kluczowe: "aparaty cyfrowe"

2.wyszukiwarki: google

3.cel: MUSI być pierwsza dziesiątka (na 21 miejsce udało mi się samemu ją wciągnąć linkorem jakiś czas temu) ale chce mieć 1-3 miejsce

4.okres współpracy: zależny od efektów - jeżeli będzie OK to może to trwać nawet latami.

5.koniecznie musi być możliwość wystawienia faktury

6.preferuję rozliczanie się za każde wejście na stronę z googla powyżej pewnego ustalonego poziomu (silna motywacja do wypychania strony jak najwyżej) - możliwy też jest po prostu abonament.

7.proszę o kontakt na PM to podam adres strony i inne dane kontaktowe.

marijan

marijan

---------------------------------------------------

Aparaty cyfrowe Porównanie cen Notebooki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był niewidzialny tekst nie zgodny z regulaminem działu ogłoszenia -zlecenia

K.B

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był niewidzialny tekst nie zgodny z regulaminem działu ogłoszenia -zlecenia

K.B

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że po to jest forum aby na nim dyskutować co jednak nie oznacza, że wszystkie posty zwłaszcza sformułowane jako ogłoszenie MUSZĄ być "przedyskutowane" i skomentowane przez osoby trzecie a do tego niezainteresowane [jak mniemam] stricte tematyką postu-ogłoszenia.

Dokładnie Fakt

Przepraszam że wczesniej nie zareagowałem

K.B Zamykam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności