Skocz do zawartości

Czy taka oferta wymiany linków byłaby dla Was atrakcyjna?


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Celowo umieszczam ofertę w pogaduszkach, bo chciałbym usłyszeć czy byłaby ona atrakcyjna dla obu stron biorących udział w wymianie linków i w ogóle co o takim czymś myślicie.

Prowadzę dwa serwisy (jeden jest w stopce, drugi jest podobny) i chciałbym zaoferowac współpracę wszystkim prowadzącym strony o tematyce naukowej, zdrowotnej, medycznej, edukacyjnej, społecznej rodzinnej itp.

Prowadzący witrynę umieściłby artykuł sponsorowany (oczywiście unikalny, napisany przez nas) na podstronie swojego serwisu i umieściłby na niej również 3-5 linków pozycjonujących prowadzących do moich stron. Artykuł byłby na pewno interesujący i miał kilka grafik. Ja z kolei podlinkowałbym ten artykuł linkami z precli i z własnego zaplecza po minimum 20-30 linków na anchor (+ ew. systemy wymiany).

Dzięki temu zyskałbym dobre linki ze stron o wysokim TrustRanku, natomiast gospodarz zyskałby sporą moc pozycjonującą (na pewno większą niż moja) i wejścia z wyszukiwarek, co zwiększyłoby jego dochód z reklam banerowych, ew. adsense itp.

Ponieważ ja wykonuję całość pracy miałbym wysokie wymagania odnośnie takich serwisów:

- brak lub jedynie kilka linków w stopce,

- jakiś PR (nawet z PR 0 wezmę jeśli inne parametry będą OK),

- minimum półroczną historię (muszę miec pewność, ze strona nie zniknie za kilka miesiecy),

- gwarancję, ze artykuł będzie cały czas pod tym samym URLem,

- ofertę firmy lub uzytkownika PiO z pewnym stażem

- precle odpadają, interesują mnie portale nie zarabiające na linkach pozycjonujących.

Dajcie prosze znac co myslicie o takiej ofercie, idea jest wzięta z "presell pages", ale artykuł powiązany ze stroną właściciela w odróznieniu od strony w HTMLu wrzuconej po prostu na serwer wygląda duzo lepiej.

Czy taka współpraca byłaby obopólnie korzystna? Jeśli chcielibyście spróbować to prosze o kontakt:

Wojciech Łuczak

wluczak(małpa)gmail.com lub info(małpa)genmed.pl

LDM Genmed.pl

Komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności