Skocz do zawartości

sprawdzanie czy mamy filtr


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie banalne pytanie. Ci co nie mają nic do powiedzenia niech nie nabijają postów.

Mam stronę i po wpisaniu adres.pl nie wyskakuje jako pierwsza strona, jest daaaleko w wynikach. Przed domena.pl są strony linkujące do niej. Ale po wpisaniu https://domena.pl jest już pierwsza bo nie ma innych wyników :)

I jak tu sprawdzić czy na pewno to jest filtr?

Ile taki filtr trzyma z waszych doświadczeń bo padła mi ważna stronka i płakać mi się chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, tez mam taki problem, tylko troche gorszy, bo ja dostalem sandboxa ty masz filtra z tego co mowisz,

na jakas konkretna fraze czy frazy ja dostalem na cala domenke (dokladnie strona glowna+klika podstron) zostala mi tylko strona "o mnie" ktora google ceni nadal, reszta stron poszla na sam koniec i po wpisaniu fraz niszowych nie mozna ich znalesc gdzies leza na koncu, co do tych filtrow, to zlezy mozesz miec tydzien dwa a nawet rok... zalezy zaco dostales, sproboj spokojnie pomyslec co robiles ostaniego czasu i naprawic blad, moze sciagnij te linki co dodales ostanio, moze dodaj inne ( rozne anachory) tak dokladnie nie da sie tego ocenic, sam testuje teraz (ja sciagnolem linki, zostawilem kilka z wartosciowych serwisow) zobaczymy co google na to powie, ale juz szykoje sobie starsza domenke i 301 jak to nie wypali za tydzien dwa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FBS to nie mit. Kiedyś też mi się tak wydawało aż w końcu zauważyłam to na stronach zapleczowych, które odpaliłam i na jakiś czas zostawiłam same sobie. Tuż po zaindeksowaniu wskakiwały na część fraz do top 10 (oczywiście dotyczy to mało konkurencyjnych fraz, a nie takich, na których wybicie się zajmuje pół roku i dłużej), a po kilku tygodniach (zazwyczaj 2-3) spadały daleko. Zazwyczaj wystarczy delikatne, ale ciągłe linkowanie, aby utrzymać zbliżone pozycje. W tej chwili nie mogę podać dokładnych danych z testu, bo nie analizowałam tych przypadków tak dokładnie i nie spisywałam sobie danych o nich. Kiedyś sprawdzałam FSB linkując bardzo delikatnie, ale dla tamtych fraz tyle wystarczyło, aby go utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z komendy "allinanchor:" i porównaj ze zwykłym zapytaniem, jeżeli nie widzisz różnicy ze swoją stroną w SERPach to nie ma filtru.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności