Skocz do zawartości

wasz autorytet


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

milionerem :tancze:

No tak, racja... Glupio ze pytalem...

Z Twojego bloga:

(...)Od podstawówki nie przeczytałem żadnej lektury. Bo niby po co?(...)

(...)Do czego w życiu przyda mi się wiedza zawarta w lekturach?(...)

(...)Po co mi w technikum informatycznym biologia i chemia.(...)

Dam Ci za darmo rade: daj sobie spokoj z NLP-ami, Majewskim, Vitale, Mysleniem jak Milioner i cala reszta tego badziewia. Pozniej poczytaj w Sieci PRAWDZIWE informacje o Vitale czy Kyiosakim i ich klamstwach (niestety tylko po angielsku) - oraz o tym W JAKI SPOSOB zostali milionerami i co najwazniejsze KIEDY, a pozniej zabierz sie do rzetelnej nauki (na razie) ciezkiej pracy (w przyszlosci, chociaz mozesz juz teraz cos robic i zarabiac, niech to tylko nie bedzie kolejna piramidka czy program partnerski CNEB-u lub blog o cudownych sposobach na zarabianie w internecie). Jeszcze nie jest za pozno, jestes na poczatku drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kiyosakiego i temu podobnych... na pewno nikt nie zostanie milionerem po przeczytaniu takich ksiazek. Jednak trzeba przyznać, te książki są bardzo inspirujące i w prosty sposób przekazują ideę pasywnego dochodu.

Właśnie dzięki takim książką zacząłem inwestować w siebie. I co ważniejsze, zacząłem działać!

Z początku było bardzo trudno, lecz po przekroczeniu 1k uu/dzień na stronach już szło łatwiej :tancze:

Pozdrawiam

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merti dzięki za cudowne rady, ale chyba sie nie dostosuje :tancze:

niech to tylko nie bedzie kolejna piramidka czy program partnerski CNEB-u lub blog o cudownych sposobach na zarabianie w internecie

oto też się nie martw... ale dzięki za troskę...;) Pozdrawiam!

Edyta: Chyba nie zrozumiałeś ironii w moim poście...

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności