Skocz do zawartości

Habemus Papam


michal

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba musze omijac tematy zwiazane z religią i wiarą, bo by spelnic zyczenie Michala by nie dyskutowac, to powiem, ze az mnie nosi jak czytam... azeby cos napisac, przedstawic swoje racje, poglady... ale tez chyba sobie zdaje w jakims stopniu sprawe, ze to dyskutowanie to jak... no niekonczace sie i w sumie bezcelowe. No to zajme sie czyms innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To o Michała i moim zdaniu było, że nie chcemy go upubliczniać, ale jeśli Ty chcesz Twoje, to raczej Ci wolno...?

nie, nie, nie...

znaczy sie upubliczniles, ze tak powiem swoje zdanie, a ja wiem, ze raczej nie warto ciagnac dyskusji i Wy tez uznaliscie, ze nie warto, wiec nie bede odpowiadal ;)

Odpowiadam ja, bo pewnie ja Twoje wzburzenie wywołałem?

nie wzburzenie, po prostu czuję, że mam wiele do powiedzenia, a się powstrzymuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy - najwazniejsze jest to ze Jan Pawel II jako pierwszy zblizyl sie do ludzi - obawialem sie reakcji na nowego Papieza ale jest ok - ludzie potrzebuja duchowego przywódcy i byc moze uda sie kontynuowac to co zaczal Jan Pawel II i oby tak bylo, w kazdym razie jak przyjedzie do Polski na moja obecnosc moze liczyc - w sumie jestem zadowolony,

ps. murzyn nie zostal Papiezem wiec koniec swiata przekladamy na kiedy indziej ;)

ps.2

Czy idąc do spowiedzi, rzeczywiście masz w sobie mocne postanowienie

poprawy? Ja niestety, obecnie, nie.

ja nie chodze wogóle - chyba trzeba cos zmienic ale bede na to gotowy

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moze przydomek "pancerny" nie jest az tak właściwy, przeciez on w latach 70 był bardzo liberalny jak na owe czasy i pacował zeby postulaty z II soboru vatykańskiego wcielac w zycie...

a pisemko które wydawał było ultra liberalne ;)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie ukrywam że po takich słowach, wielkie słowa o śmierci Papieża

stają się...

Jak dla mnie można było dażyć szacunkiem papieża jako dobrego człowieka i przeżywać jego śmierć, ale to nie znaczy że po jego śmierci trzeba zacząć chodzić do kościoła i wysłuchiwać często głupot serwowanych z ambony przez księży pokroju Jankowskiego.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie można było dażyć szacunkiem papieża jako dobrego człowieka i przeżywać jego śmierć, ale to nie znaczy że po jego śmierci trzeba zacząć chodzić do kościoła i wysłuchiwać często głupot serwowanych z ambony przez księży pokroju Jankowskiego.

A jednak są rzeczy, bez których wiara jest po prostu pustym pieprzeniem.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chodze wogóle

Wiesz, nie ukrywam że po takich słowach, wielkie słowa o śmierci Papieża

stają się...

Szy.

Polacy solidaryzują się jedynie na krótko i to w chwilach szczególnych dla narodu. Tak stało się i teraz.

Ale przez cały pontyfikat promil katolików rozumiał przesłania i słowa JP2. Do ludzi nie dociera prawie nic z tego co do nich mówił.

Co ludzie najbardziej zapamiętali z przemówień JP2?

KREMÓWKI PAPIESKIE

żałosne ale prawdziwe .... niestety....

Pozdrawiam

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi nie dociera prawie nic z tego co do nich mówił.

... widać to było po fragmentach mszy i rozmów z Papieżem - czego

by nie powiedział, obojętnie w jakim nastroju - reakcja tłumów była

identyczna, bo usłyszał i zrozumiał co mówił Papież co setny.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksja:)

Co by nie powiedzeć jestem za liberalizmem w życiu.

Achtung w życiu .Bo ostatnio naszła mnie taka mysl .

Wszystko jest już liberalne na co się nie spojrzysz od TV do kompa.Wszedzie widać gołym okiem luz jaki wniósł 21 wiek w Nasze zycie.Globalizacja żarłoczny kapitalizm ,wspólna podzielona Europa,sex i pieniądz orad........ D.Maryny

;)

I nagle coś mnie naszło a gdzie konserwatyzm on tez jest potrzebny i doszło do mnie że chcę tego konserwatyzmu w kościele.

Niech więc tak zostanie jak jest

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności