Skocz do zawartości

Ironia losu


mariosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Tam czesto są wypadki. Kiedyś poszło w to miejsce dwoch kolesi aby zapalić znicza kolegom ktorzy zgineli dzień wcześniej. I akurat w tym momencie znowu jakiś samochód wyleciał i zabił jednego z nich. Przyadek?

A może postawienie znaku 20km/h coś zmieni? Według mnie zmieni tylko na kogo w większości spadnie odpowiedzialność za ewentualny wypadek, a kto umyje od tego ręce.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jednak wypadek wydarzył się wczoraj wieczorem, prędkości podawane przez gazety i serwisy internetowe, są tylko spekulacjami nie potwierdzonymi przez policję czy biegłych.

Oglądając zdjęcia można dojść do wniosku, że jechał jednak więcej niż np. 70

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdjęcia można dojść do wniosku, że jechał jednak więcej niż np. 70

Czyli co jesteś w stanie podać dokładną prędkość, jesteś biegłym sądowym? Zginęła jedna osoba, druga walczy o życie, nie jest pewne kto prowadził, a wszyscy znawcy już chcą kogoś wsadzić do więzienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u nas zrobili, taki łącznik - obwodnicę - ul. Bierzarina. Łączy dwie dwupasmówki, ale jest kilkukilometrowa wąską ulicą, bez poboczy, z wysokimi krawężnikami. Jak się trafi traktor, nauka jazdy (WORD blisko), albo jakś pierdoła, to wtedy jest horror, bo ruch duży w obie strony. Nie ma gdzie uciec, bo te krawężniki są typowo polskie - prawie do kolan, więc od czasu do czasu jakiś wypadek, bo ktoś zaryzkował wyprzedzanie i mu nie wyszło. I czasem sie kończy tak jak tu - nieboszczyk.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem kiedys zdjecia Ferrari, ktore uderzylo w slup przy 130 km/h kierowca wyszedl prawie bez szwanku bo to niezwykle bezpieczna konstrukcja. On jechal dobre 200... 200 przez centrum miasta ? To mowi samo za siebie...

Moje auto wyciaga 250 km/h mimo wszystko nie jezdze w miescie szybciej niz 100 czasami 120 w srodku nocy. W dzien nie przekraczam 80.

Nie mi oceniac ale przekonalem sie na wlasnej skorze, ze wsrod kierowcow drogich samochodow panuje zasada - jestem bogaty, mam super fure - jestem niesmiertelny...

ps. ja bym nie obwinial drog, trzeba dopasowac predkosc do warunkow, jak ktos chce lepsze - niech jedzie do krajow europejskich lub pogodzi sie z tym, ze to jest polska i tu nigdy nie bedzie dobrych drog.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam prawka, mam zamiar robić w kwietniu jak wszystko z moim zdrowiem będzie wporządku. Jednak jakiś czas temu obejrzałem pewien filmik, który dał mi b. wiele do myslenia. oto on https://pl.youtube.com/watch?v=Rt9V80yAfV0

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam prawka, mam zamiar robić w kwietniu jak wszystko z moim zdrowiem będzie wporządku. Jednak jakiś czas temu obejrzałem pewien filmik, który dał mi b. wiele do myslenia. oto on https://pl.youtube.com/watch?v=Rt9V80yAfV0

Dobry filmik. Mocny, ale prawdziwy.

To pokazuje, jak bardzo zmieniaja sie czasy.

Mnostwo przemocy w mediach, tragedii, wszystko jakos tak powszednieje... Zeby cokolwiek dotarlo do ludzi, musi byc mocne i brutalnie pokazane. Nas tez to czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co jesteś w stanie podać dokładną prędkość, jesteś biegłym sądowym? Zginęła jedna osoba, druga walczy o życie, nie jest pewne kto prowadził, a wszyscy znawcy już chcą kogoś wsadzić do więzienia!

Weź wyluzuj. Jak taka bryka jest rozwleczona po 15 metrach asfaltu to kierowca grzeczny nie byl.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie przejeżdżam tym odcinkiem Pułaskiej od prawie 5 lat, codziennie przejeżdżają tam dziesiątki tysięcy samochodów, rozbijają się tylko oszołomy w Ferrari, BMW lub durnie z "tuningowanym" zawieszeniem. - nie ma co roztrząsać sprawy bo wnioski są oczywiste.

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakiś czas temu obejrzałem pewien filmik, który dał mi b. wiele do myslenia. oto on https://pl.youtube.com/watch?v=Rt9V80yAfV0

Dobry filmik. Mocny, ale prawdziwy.

To pokazuje, jak bardzo zmieniaja sie czasy.

Mnostwo przemocy w mediach, tragedii, wszystko jakos tak powszednieje... Zeby cokolwiek dotarlo do ludzi, musi byc mocne i brutalnie pokazane. Nas tez to czeka...

Bardzo dobry film! Żadne tam ciepłe kluski tylko szczera prawda.

A co do Pana z wypadku to sie zastanawiam czy teraz jak wyjdzie z tego to czy powinien być orendownikiem bezpiecznej jazdy czy raczej powinien zniknąc i zyć juz sobie gdzies na wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności