Skocz do zawartości

Ironia losu


mariosoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moja wypowiedź z innego forum (Klub MazdaSpeed) w wątku dotyczącym tego wypadku:

"W tym przypadku wina na 99% leży po stronie kierowcy, no nie ma siły, żeby przy 80 czy 100km/h z ferrari nie pozostało w sumie nic...

I mówienie, że to wina drogi, itp. g.... prawda, nikt mu nie kazał tak szybko tamtędy jechać, wydawało mi się, że jest świadomy zagrożeń na drodze i jestem pewny, że 100km/h to on nie jechał...

Gdyby gościu Calibrą/Golfem/Mazdą, a nie daj Boże BMW miał w tym miejscu wypadek przy "znacznej" prędkości to byście na nim psy wieszali, że idiota, debil, i powinien iść na ścięcie za zabicie pasażera, bo tak szybko po mieście się nie jeździ. A, że to ktoś znany, lubiany i związany z motoryzacją to się czepiacie wszystkiego innego tylko nie kierowcy...

To jest tylko moja opinia, ale będę jej bronił bo według mnie jest słuszna..."

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności