Skocz do zawartości

pierwsze 150 wynikow -1spamer


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

zleceń będziesz miał wiecej i bez zbędnego tłumaczenia

Najgorzej z czasem - studia...

Teraz jakoś bardziej myśle o prawdziwym zarabianiu a nie dorabianiu, bo rodzice zakręcili kurek z $ (wcześniej tylko kapało)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta sama strona spamerska

Ostatnio wysłałem Jeżowi przynajmniej większość z nich mejlem, hasło, które wysłałem może nie było tak zaspamowane jak powyższe, ale zdaje się, że druga strona to non-stop spam.

PS. A psikutasy i non-spam się nie pojawiły?

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej bedzie to google zbanuje w koncu caly *.waw.pl i bedzie spokoj. A niezadowolonych napewno wiecej niz w przypadku *.w.interia.pl.

Nie pamietam ile bylo stron w w.interia.pl, ale w waw.pl to wychodzi jakies 1/32 polskich zasobow (w domenie pl)- to chyba troche duzo..

W dodatku w domenach waw.pl wisi duzo 'normalnych' sajtow, wiec nie sadze, aby zbanowali calosc, a z 300 domenami bawic sie nie beda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gash.

Moment, niechno przeanalizuję informacje.

Na wstępie: PRAWDĘ MÓWIĄC, zły jestem na wizytowka.pl - no bądźcie źli, ale z osobistych pobudek. W/g ich regulaminu można mieć jedną (autopozycjonującą :/) wizytówkę a firma konkurująca bezpośrednio z moją ma 150 prawie takich samych. Cóż. Napisałem do nich i mnie (lekko mówiąc) zignorowali. Tak samo będzie wypadało potraktować tego osła z Glaskonu, choć on w przeciwieństwie do tych pierwszych, nie ma 200-tysięcznego indeksu, ale jest po prostu ograniczony... To była taka dygresja, przejdźmy do czegoś istotniejszego.

Pytanie.

Może dziwne. Czy ktoś kompetentny (nastała cisza ;P) może mi wytłumaczyć czym są domeny: krakow.pl, warszawa.pl, waw.pl i wawa.pl? Która z "warszawskich" domen jest "oficjalną" domeną regionalną? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak "oficjalna" domena regionalna? Dlaczego większość firm zajmujących się rejestracją domen nie ma na liście domen regionalnych, domeny krakow.pl?

Czy istnieje jakikolwiek sposób na wywarcie wpływu na firmę rejestrującą te domeny regionalne, żeby przestała rejestrować temu człowiekowi? Jeżeli ta firma to NASK, to oczywiście wycofuję pytanie. :/

Dzisiaj oddałem do korekty przedostatnią stronę nad którą pracowałem, do końca przyszłego tygodnia mam codziennie obstawione randki, ale postaram się stworzyć jakiś szablon do łatwego dodawania tych stron. Gash. Jest ktoś kto zna JS/PHP i ma czas by mnie odciążyć? ;)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym są domeny: krakow.pl, warszawa.pl, waw.pl i wawa.pl? Która z "warszawskich" domen jest "oficjalną" domeną regionalną?

Nie ma domen oficjalnie oficjalnych. Domeny regionalne to chyba polskie

kuriozum, konsekwencja pomysłu któregoś z adminów DNS podjętej gdy

Internet startował w Polsce. Tak się przyjęło i tak zostało.

Identycznie mógłbyś zapytać o domeny funkcjonalne NASK :].

Obecnie niektóre miasta mają nawet po dwie domeny regionalne: waw.pl

i warszawa.pl, gda.pl i gdansk.pl, wroc.pl i wroclaw.pl, itp, co znowu, jest

konsekwencją braku zmysłu marketingowego u owego admina wyżej.

Niektóre z domen regionalnych zarządzane są przez miasto, lub jednostkę

akademicką danego miasta (gda.pl, gdansk.pl, wroc.pl, krakow.pl,

poznan.pl), a reszta przez NASK.

A szanse na zabronienie rejestracji? Żadne.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z domen regionalnych zarządzane są przez miasto, lub jednostkę  

akademicką danego miasta (gda.pl, gdansk.pl, wroc.pl, krakow.pl,  

poznan.pl)

... i dlatego brak ich w ofercie popularnych rejestratorów, bo pewnie

koszty ich udostępnienia przerastają możliwości danych miast/ośrodków.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oddałem do korekty przedostatnią stronę nad którą pracowałem

super

jestem chyba nie na czasie, co to ten "Gash"?

do końca przyszłego tygodnia mam codziennie obstawione randki

jak to ktos wspomnial Jeżu... w co 2 poście wkraczach w ten temat... to chwilami denerwuje, ja nie wypisuje co ktorys post, ze co ja to z dziewczyna wczoraj, a co jutro... ;)

ale postaram się stworzyć jakiś szablon do łatwego dodawania tych stron. Gash. Jest ktoś kto zna JS/PHP i ma czas by mnie odciążyć?

genialnie, a ja tez juz z kilka razy sie oferowalem, pamietasz? :

aktualne, ale nie dysponuje jakims nadmarem czasu, ale znajde czas, jakos zawsze ta chwile wygospodaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności