Skocz do zawartości

Zarobilem za granica.. i co teraz?


kozak222

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie: Zarobiłem za granicą $10 dolarów, czy musze to teraz "państwu" w jakiś sposób zakomunikować, czy to nie ma nic do rzeczy?

... i czy za granie w zakładach online i wygrałem $2.. wiąże się z tym samym? Trzeba "powiadamiać o tym państwo" ?

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś, aby w tytule przelewu wpisali "wplata wlasna" :D

A co w tytule będzie to nie ma znaczenia. Dostęp do konta,aby np. sprawdzić historię, może być wydany jedynie za porśrednictwem prokuratora. Nikt Ci z urzędników konta nie będzie sprawdzał.

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do konta,aby np. sprawdzić historię, może być wydany jedynie za porśrednictwem prokuratora. Nikt Ci z urzędników konta nie będzie sprawdzał.

hmm... napewno ? myslalem, ze US moze sobie sprawdzac co chce :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze US moze sobie sprawdzac co chce
- nie mylisz się. Mają nawet pontony, noktowizory i broń maszynową. W sumie jest (z tego co pamiętam) kilkanaście różnych służb o uprawnieniach zbliżonych do policji.

W prawie każdym kraju US to potęga - wiedzą wszystko o wszystkich i mogą wszystko, nawet policja kłania się im w pas.

Zarobione pieniążki najlepiej zainwestować, koniecznie zdywersyfikować geograficznie (zwracać uwagę na takie kraje jak np. Liechtenstein). I nie zamieniać na złotówki, bo to teraz średnio opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności