Skocz do zawartości

Czy mozna przesadzic z naglowkami...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Juz od dawna wiadomo ze wyszukiwarki lubia tekst z naglowkow (od h1 do h6). Jak zachowa sie pajaczek ktory po wejsciu na strone zobaczy tylko tekst naglowkowy? Czy potraktuje strone jako SPAM?

Macie moze jakies doswiadczenia?

Myslalem sobie o pisaniu tresci w H3 :-)

Pozdrawiam:

Paweł Dawidowski

+48503111999

Zdejmowanie simlocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem przekierowanie pewnej strony.

Na doorway-u miałem na samej górze w H1 napisane słowa kluczowe i tylko tyle na nim było przekirowanie przez refresh nastawiony na natychmiast...

Później czytałem, że to spam i zlikwidowałem doorwaya.

Co się okazało?? Strona wypadła z top5 o jakies 10 miejsc niżej w wyniku wyszukiwań (google)...

Troche mi się to wydawało dziwne, ale może samo H1..H6 może też coś dać ......... ;)

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia chyba w kazdym razie nie zauważyłem róznicy

Wal smiało od H1 w zwyż krzywdy Ci to nie zrobi

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia chyba w kazdym razie nie zauważyłem róznicy 

Wal smiało od H1 w zwyż krzywdy Ci to nie zrobi

Pozdrawiam

heh, ale wy dajecie POWAZNIE te h1 ? Czy dajecie a wizualizujecie to i tak koncowo w stylach zewnetrznych ? Bo samo h1 dawac na stronie to imho nie bardzo pasuje... chyba ze ukryte, chyba ze to , ze tamto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dajecie a wizualizujecie to i tak koncowo w stylach zewnetrznych ? Bo samo h1 dawac na stronie to imho nie bardzo pasuje... chyba ze ukryte, chyba ze to , ze tamto ;)

"Stylizowane" H1 czy nie "stylizowane" to i tak nadal to samo H1 (oczywiście dla wyszukiwarek)

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie widoczne H1

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli naglowek w h1 (slowa kluczowe), a tekst w h3(tresc strony). Co myslicie o takim rozwiazaniu?

Samo h1 to bylaby przesada... ogromniasta ta strona by byla wizualnie...

Wal smiało od H1 w zwyż krzywdy Ci to nie zrobi

Czy nie bedzie krzywda dla strony jesli bedzie pozbawiona tresci, znaczy sie tresc bedzie napisana w H3 ?

Pozdrawiam:

Paweł Dawidowski

+48503111999

Zdejmowanie simlocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli naglowek w h1 (slowa kluczowe), a tekst w h3(tresc strony). Co myslicie o takim rozwiazaniu? 

Samo h1 to bylaby przesada... ogromniasta ta strona by byla wizualnie...

Wal smiało od H1 w zwyż krzywdy Ci to nie zrobi

Czy nie bedzie krzywda dla strony jesli bedzie pozbawiona tresci, znaczy sie tresc bedzie napisana w H3 ?

Rozwiązanie dobre napisałem że ci nie zaszkodzi spróbuj

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności