Skocz do zawartości

Moc linków


Sebabukos

Rekomendowane odpowiedzi

Johnnie walker, moje skromne zdanie jest takie, że siła tematyczności jest przez wielu przeceniana. Z trudniejszymi frazami nie będzie raczej tak pięknie.

Mmarek, a strony A, B i C były nowe (nie zaindeksowane) czy już wcześniej linkowane?

Johnnie i Ciocia.

Wszystko się mogło zdarzyć, a potwierdzasz dokładnie to co już dawno zostało opisane czyli moc domeny na daną frazę określa pozycja jaką osiąga ta domena na tą frazę.

Masz na myśli moc, którą może przekazać na daną frazę innej stronie link z takiej domeny?

Nie jestem pewien, czy to masz na myśli, więc wstrzymuję się na chwilę z wykazaniem nieprawdziwości tej tezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmarek, a strony A, B i C były nowe (nie zaindeksowane) czy już wcześniej linkowane?

Strony były już zaindeksowane, dlatego myślę zrobić zupełnie nowe strony i podmienić linki. Jeżeli wynik testu się potwierdzi to znaczyć będzie, że coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..0) czyli moc domeny na daną frazę określa pozycja jaką osiąga ta domena na tą frazę.

chwila chwila

czyli:

moc domeny na dana fraze jest okreslone przez pozycje jaka ta domena osiaga na ta fraze?

i?

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że troszkę odeszliśmy od sedna sprawy :) Co nie zmienia faktu że topic rozjaśnił trochę moje myśli... ps. w moim przypadku wykupienie linka u konkurencji , graniczy niemalże z cudem ;)

I teraz mam głupie pytanie:

Moja strona to - bukosfera.pl , miejsce w google pod frazą "forum bukmacherskie" = 12 , target = top 5

Załóżmy że kupuję 10 linków takich jak TEN .

Dużo mi to daje?

Pytam ponieważ chciałbym mniej więcej określić ile takich lub podobnych linków powinienem zakupić aby widocznie awansować w google... Wiem że jest to bardzo ciężkie do przewidzenia, ale chciałbym wiedzieć chociażby orientacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że kupuję 10 linków takich jak TEN .

Dużo mi to daje?

Sebabukos, ale ile to jest "Dużo" ?

Pozycjonowanie to nie jest nauka ścisła. Nie policzysz: 4xPR5 + 3xPR3 = Top5

Chcesz poznać odpowiedź - to kup ten link i poczekaj parę dni/tygodni. Wtedy będziesz miał odpowiedź.

W razie potrzeby dokupisz kolejne linki.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności