Skocz do zawartości

Pozycjoner w "Milionerach" ;)


protus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w seo będzie o kilka lat w plecy jeżeli chodzi o wiek/ilość/jakość zaplecza

Drogi fikasiku (chyba dobrze odmieniam) nie po to zostaly stworzone SWL'e, teraz pozycjonowac moze kazdy "madry", nawet wlasnego zaplecza nie trzeba miec (co za problem kupic punkty do jakiego SWL-u)

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten co nie musi kupić, to tyle jest do przodu. A pozycjonowanie to jeszcze jak już to mądre zarządzanie SWL a o reszcie nie będę się rozpisywał bo o tym jest całe ro forum

P.S ale podziwiam chłopaków typu (chyba to pisał kadzielawski) że potrafi do śniadania zaindexować ileś tam tysięcy stron.

Ja mogę zrobić do śnidania też z milion spokojnie ale zaidexowanie to inna bajka, także jak jest jak pisze to ukłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :tancze: na jakąś seo-imprezę z miła chęcią bym wpadł :tancze: dzieki za zaproszenie :) na pewno skorzystam jezeli bedzie jakies na sląsku

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=47235 :jezyk1::)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S ale podziwiam chłopaków typu (chyba to pisał kadzielawski) że potrafi do śniadania zaindexować ileś tam tysięcy stron.

Ja mogę zrobić do śnidania też z milion spokojnie ale zaidexowanie to inna bajka, także jak jest jak pisze to ukłon

to jest wlasnie elita

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności