Skocz do zawartości

Pomóżcie Gdyni


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżmy gdyni trafić do monopoly :)

szczegóły - https://wiadomosci.onet.pl/1702969,69,item.html

głosowanie - https://monopolyworldvote.com/pl_PL/world/leaders

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyniłem swą powinność.

Ciekawe tylko że już ktoś się zarejestrował z moim "spamiarkim" adresem email co podawałem przy podawaniu do katalogów.

Beerbant, czyżbyś byłaż takim zwolennikiem ;):)?

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyniłem swą powinność.

Ciekawe tylko że już ktoś się zarejestrował z moim "spamiarkim" adresem email co podawałem przy podawaniu do katalogów.

Beerbant, czyżbyś byłaż takim zwolennikiem ;):)?

zwolennikiem może nie ;) , mieszkam co prawda w gdańsku ale w gdyni mam mieszkanko też ;P w sopocie zresztą też ;) ale z rankingu wychodzi, że gdynia ma szanse.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant to ile masz tych mieszkań??? :tancze:

jeszcze za mało ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze za mało

No coz czasami jest lepiej miec wlasne niz wynajmowac, a rynek mieszkaniowy sie znacznie zmienia

Oj Beerbant zmienia.

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze przy oddawaniu glosu wpisuje sie captcha :tancze: bo samo rejestrowanie kont to nie problem, moge Wam zalozyc paretysiecy jak chcecie ;) Mozna glosowac na 2 miasta wiec prosze oddawac glos na Szczecin

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mb - połączmy siły :tancze: To byłoby cos, miec Szczecin w monopoly. Pewnie bym kupila wkoncu oryginalna gre ;)

uwaga_ico.jpgDarmowy serwer pod stronę, zaplecze, spam: - 250 mb pojemnosc dysku, - 100 gb transferu, - MySQL, cPanel, - Brak reklam Rejestracja w 1 minute. Bonusowo: teksty piosenek, sms, kawaly, sennik, przyslowia, teledyski tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności