Skocz do zawartości

podniesienie pozycji strony


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dostałem przykaz od szefa, ze ma podniesc pozycje naszego serwisu www.kissinparis.pl w google.

Interesuja go slowa: bielizna damska, bielizna, bielizna seksowna.

Czy moze mi ktos pomoc, czytam forum lecz nie wiem co mam zaczac jako pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proste, najpierw przeczytaj to, potem to, to i to.

Jak się postarasz z tym ostatnim (budowanie zaplecza), to za jakiś czas (dłuższy) będziesz mógł próbować pozycjonować ;] W tym momencie, najleszą rade dał bogdansenator, wtedy całość powinna się zakończyć w tym topicu

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos pomoc, czytam forum lecz nie wiem co mam zaczac jako pierwsze.
Jak już napisane, zatrudniej firmy, koszty imho 1500-2000 netto co miesiąc.

Albo powiedż szefa, że to trwa około 1 do 2 lata - jeśli jesteś dobry, ale i tak potrzebujesz kasy na zapleczy/pozycjonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zupełnie nie masz pojęcia o co chodzi to zatrudnienie firmy będzie należytym rozwiązaniem. Stosunkowo dużo czasu upłynie zanim zorientujesz się w tych sprawach i skutecznie podniesiesz pozycję na te frazy. Trochę absurdalne to życzenie szefa.

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przykaz od szefa, ze ma podniesc pozycje naszego serwisu www.kissinparis.pl w google.

Interesuja go slowa: bielizna damska, bielizna, bielizna seksowna.

Co zarobisz jak Szef każe ci nauczyć się arii operowej, albo chodzić po linie? A może za miesiąc kazę ci opanować Suahili. To wszystko realne, czasami proste (szczególnie jak się odkryje nowy talent) tylko dwa pytania: po co ? i za jakie pieniądze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielizna damska, bielizna, bielizna seksowna

Jak na początki z SEO to chyba za wysokie progi z tymi frazami

Mały OT. Na frazę bielizna pierwsza reklama po prawej to

Bielizna

Zobacz na YouTube.

Filmiki - Bielizna!

www.YouTube.pl

i Google chce karać za spam kiedy sami spamują na potęgę?

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tylko 3 sposoby podniesienia pozycji do top 10:

a)kasa

b)kasa

c)kasa

A tak serio to znajdź dobrego pozycjonera, który podejmie sie trudnych fraz i wytłumacz szefowi ze bez dużych pieniędzy i czasu nie wskoczycie na pierwsza stronę. Niech się zastanowi, czy jest to opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczyło powiedzieć takiego jednego magicznego określenia nigdy tego nie robiłem i nie umiem tego zrobić.Chyba że to też nie przemawia.Nie babraj się w to bo i tak tego nie wypozycjonujesz a co miesiąc będziesz miał opieprz od szefa.Szef też człowiek porozmawiaj z nim że to nie takie proste.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tylko 3 sposoby podniesienia pozycji do top 10:

a)kasa

b)kasa

c)kasa

Zapomniałeś dodać ze potrzebna jest oprócz tego jeszcze kasa.

Frazy ogólnie chodzą w przedziale od 2 tys w góre. Jeżeli chcesz zrobić to sam to poczytaj o filtrach i banach zanim się weźmiesz za pozycjonowanie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności