Skocz do zawartości

Konto w Paypal dłuższy czas na minusie, miał ktoś ?


Adam_os

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bo jestem tu nowy :tancze:

Nie wiem czy to forum to dobre miejsce na taki post ale postanowiłem spróbować. Miał ktoś z was do czynienia z paypalem ?? Moja sprawa wygląda tak, na moim koncie w pp od dłuższego czasu tj. 60 dni jest debet na kwote prawie 2 tysięcy, paypal każe mi zwrócić ale ja zwracać nie zamierzam bo zostałem oszukany przez kupującego ( dostał towar - hasła dostępu do pewnej strony i zaraz potem wycofał płatność ). Paypal wysyła mi maile z groźbami i ponagla do zapłaty, co powinienem zrobić ?? Czy paypal może skierować sprawę do sądu ?? Jeśli tak to po jakim czasie ?? ten post kieruję do tych którzy mieli już podobne przygody z paypalem...miałem nadzieje że znajdzie sie tutaj ktoś kto mi coś sensownego doradzi.

ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, czy chodzi o PayPal, bank lub inne źródło debetu. Twoje relacje z nimi określa umowa, którą zawarłeś otwierając konto, a która nie przewiduje zapewne zwolnienia ze zobowiązań spowodowanych działaniem osób trzecich w stosunku do Ciebie. Oznacza to, że PP wygra sprawę w cuglach i skieruje do windykacji. Tobie pozostaje zgłoszenie przestępstwa i/lub wniesienie sprawy cywilnej przeciwko Twojemu dłużnikowi - o ile jego zobowiązania są dobrze udokumentowane, bo jeżeli "na buzię", to szkoda zachodu. Właściwa kolejność jest taka: spłacacsz PP, gromadzisz dokumenty (w tym ze strony PP - potwierdzenia wycofania płatności, itp) i próbujesz odzyskać pieniążki od swojego dłużnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności