Skocz do zawartości

platna domena + darmowy serwer = ladna nazwa ?


xs400

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to troche "nie na temat" ale moze odpowiecie :jezyk1:

Kupilem domene. Ze wzgledow finansowych stronke chce miec na darmowym serwerze. Jak to zrobic by jedno z drugim polaczyc?

Tzn: jak wpisze adres www.wykupionadomena.pl to pojawi mi sie stronka, ktora jest na darmowym serwerze.

Dodam jeszcze ze chchcialbym aby w pasku adresu byla zawsze widoczna nazwa wykupinej domeny a nie darmowego serwera o dziwnej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszych 'darmowych' hostingach płacisz właśnie reklamując ich serwis nazwą domeny.

Nie pozwolą Ci podpiąć własnej.

W jaki sposób zatem chciałbyś płacić hostingodawcy za ten 'darmowy' serwer?

Emitując reklamy zaśmiecające stronę?

Nie ma czegoś takiego jak darmowy hosting. Chyba, że ktoś do tego dokłada.

Może serwer uczelni albo jakiejś fundacji? Czasem da się coś załatwić..

Ewentualnie mogę Ci dać konto na mocnym serwerze z możliwością podpięcia domeny

i wszystkim co mają komercyjne hostingi w zamian za zamieszczenie kilku linków w stopce.

Parametry, ilość i rozmieszczenie linków zależą od tego co to za serwis.

(może byłbym też skłonny pomóc w seo)

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi i propozycje.

Teraz znalazlem: https://cba.pl/ oraz https://www.ugu.pl/

Sa jeszcze darmowe serery DNS - czy one pomoga mi rozwiazac problem?

Spróbuj awardspace.com ewentualnie 000webhost.com (link z refem-https://www.000webhost.com/?id=26032)

Mam konto na 000webhost.com , ale co i gdzie podac w nazwa.pl (tam mam domene)? Czy efekt bedzie taki ze nawet podstrony beda mialy adres www.mojadomena.pl/podstrona ? czy wepchnie sie cos nazwy tego 000webhosta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj lepiej ogłoszenie, że poszukujesz serwera w zamian za reklame, a chętny na pewno się znajdzie. To lepsze niz korzystanie z darmowych serwerów.

A co w tym lepszego poza wyswietlajaca sie reklama?

Mi nie zalezy na duzym i wypasionym koncie. Wazne by bylo w pelni funkcjonalne i kontrolowane przeze mnie.

A tak na marginesie to aktualnie korzystam z platnego serwera, ale juz mam tam jakas strone. Moge upchnac tam 2 strony (oczyiwscie tak by kazda byla pod inna domena)? Co prawda to nie rozwiazuje problemu, bo abonament sie konczy za 3 miechy, ale warto wiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 zł rocznie na serwer np. w hekko napewno znajdziesz, polski panel, support, domene mozesz podpiac bez problemu itp. i uslugodawca sprawdzony. Ew. jak juz ktos pisal wyzej, w 000.webhost.com -> link w mojej stopce :)

uwaga_ico.jpgDarmowy serwer pod stronę, zaplecze, spam: - 250 mb pojemnosc dysku, - 100 gb transferu, - MySQL, cPanel, - Brak reklam Rejestracja w 1 minute. Bonusowo: teksty piosenek, sms, kawaly, sennik, przyslowia, teledyski tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na 000webhost.com , ale co i gdzie podac w nazwa.pl (tam mam domene)? Czy efekt bedzie taki ze nawet podstrony beda mialy adres www.mojadomena.pl/podstrona ? czy wepchnie sie cos nazwy tego 000webhosta?

Przy zakładaniu konta podajesz nazwe domeny, potem pewnie adresy serwerow dns beda podane lub przysja Ci na mejla. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym lepszego poza wyswietlajaca sie reklama?

Mi nie zalezy na duzym i wypasionym koncie. Wazne by bylo w pelni funkcjonalne i kontrolowane przeze mnie.

Duzym wypasionym i darmowym, z podpieciem domeny? Zapomnij. Za pera linkow w stopce warto poszukac sponsora, bo jesli nie zechesz sie "wykosztowac" to innej alternatywy nie masz :)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogę Ci dać konto na mocnym serwerze z możliwością podpięcia domeny

i wszystkim co mają komercyjne hostingi w zamian za zamieszczenie kilku linków w stopce.

Parametry, ilość i rozmieszczenie linków zależą od tego co to za serwis.

(może byłbym też skłonny pomóc w seo)

ja chetnie pojde na taki uklad bo czasami nie wyrabiam sprzetowo :)

dam jeszcze banner w rotacji i popup :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności