Skocz do zawartości

Pomoc dziwna


Muminek

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje przetłumaczyć te zdanai bo konczyłem kurs w niemczech a nie wiem co dokładnie skończyłem.

1.Arten der rohrverbindungen im bereich der sanitarinstalation sowie bei der herstellung von druckrohrleitungen im bereich der Gas-und wasser-versorgung im rohrleitungsbau

2.herstellen und prufen von druckrohrsystemen unter beachtung das korresionsschutzes

3.herstellen von hausanachlussen als versorgungssysteme

4.arten der rohenrverbindungen unter einbeziehung verschiedener werkstoffe

5.grundlagen der sanitarinstallation

Wiem, powiecie po co mi to do CV do roboty, powiecie czemu, przecież gość z seo, a by nie zostać kaleka przy siedzeniu przy kompie. A agencje IT gó**o płacą , chcą miec pracownika za 600zł msc.

Przełomowy Program partenerski? Swój własny sklep w 5 minut? Zarabiaj duże pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw naucz się tytułować wątki...

Poza tym to jakaś skomplikowana niemczyzna, a niemieckiego uczę się 8 rok... z tych słów znam tylko im, bei, als i wasser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo siedź całą noc nad słownikiem i każdy człon wyrazu (bo z tego niemiecki jest znany i nie lubiany) sobie szukaj, a na koniec spleć ;)

Zgadnijcie jaka do data ;)

neunzighundertzweiundneunzig

Mogą być małe literówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko, z błędami, może sobie coś z tego po polsku poskładasz, z deka zmęczona już jestem i totalnie nie znam tematu...

proszę:

1.Arten der rohrverbindungen im bereich der sanitarinstalation sowie bei der herstellung von druckrohrleitungen im bereich der Gas-und wasser-versorgung im rohrleitungsbau

Umiejętność łączenia rur w zakresie instalacji sanitarnych oraz budowa rurociągów ciśnieniowych w zakresie dostarczania gazu i wody poprzez rurociągi.

2.Tworzenie i sprawdzanie (badanie, inspekcja;P) systemów rur ciśnieniowych pod względem ochrony przed korozją.

herstellen und prufen von druckrohrsystemen unter beachtung das korresionsschutzes

3.herstellen von hausanachlussen als versorgungssysteme

Budowanie przyłączy systemów dostawczych. (??????)

4.arten der rohenrverbindungen unter einbeziehung verschiedener werkstoffe

Umiejętność łączenia rur z włączeniem różnych materiałów. (????)

5.grundlagen der sanitarinstallatio

Podstawy instalacji sanitarnych.

Nie śmiać się. Późno jest. A mój niemiecki od roku nieużywany.

wietnamski miszmasz informacyjny: wizy do Wietnamu, życie w Hanoi i inne cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności