Skocz do zawartości

Partner do płatności sms


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wcześniej się tym nie interesowałem, ale teraz jestem zmuszony.

Jakiego partnera polecacie sprzedawania własnych usług za pomocą sms?

Jaka jest najwyższa prowizja?

Każdy zna allpay.eu, lub partner.wapacz.pl, więc mam pytanie:

co sądzicie o tym dwóch firmach i czy korzystacie z jakiś alternatyw.

Ps: uprzedzając komentarze - nie chodzi o usługi Jor.pl :D

Z góry dziękuje za odpowiedź,

Jor.pl

Tani Hosting - od 7 lat w sieci!

Chcesz zacząć zarabiać konkretne pieniądze i budować ze mną biznes? Napisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam Phonesat.

Ważne jest to aby firma nie była pośrednikiem - jak jest często, ale miała własne numery.

Wtedy zawsze mamy możliwość negocjacji stawki.

Sam nie mam dużego ruchu i moja stawka to standardowo 39% - kiedyś było to najwięcej (obecnie nie wiem, ale być może tak pozostało).

Jest to poważna firma organizująca konkursy SMS znanym firmom.

Profesjonalna obsługa. Możliwość kontaktu tel.

Odradzam Wapacz. Miałem kiedyś konto i zablokowano mi je w związku z dziwną sprawą, której nie mogę opisać ;].

Pieniądze (nieduże, ale pieniądze) straciłem, a jedyny kontakt to 2 e-maile, które dostałem od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja osobiście korzystam z pay-sms.pl , mają chyba najwyższe prowizje i wypłata do tygodnia od zakończenia miesiąca

Prowizja za smsy premium w systemie płatności pay-sms.pl :

Premium SMS 1 zł (1,22zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 0,38 zł, prowizja dla firm 0,48 zł (z VAT)

Premium SMS 2 zł (2,44zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 0,80 zł, prowizja dla firm 1,00 zł (z VAT)

Premium SMS 3 zł (3,66zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 1,20 zł, prowizja dla firm 1,50 zł (z VAT)

Premium SMS 4 zł (4,88zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 1,60 zł, prowizja dla firm 2,00 zł (z VAT)

Premium SMS 5 zł (6,10zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 2,00 zł, prowizja dla firm 2,45 zł (z VAT)

Premium SMS 6 zł (7,32zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 2,40 zł, prowizja dla firm 2,95 zł (z VAT)

Premium SMS 7 zł (8,54zł z VAT) - prowizja dla osoby fizycznej 2,80 zł, prowizja dla firm 3,45 zł (z VAT)

Premium SMS 9 zł (10,98zł z VAT)-prowizja dla osoby fizycznej 3,80 zł, prowizja dla firm 4,65 zł (z VAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki stawkami, ale to: https://www.pay-sms.pl/xxx-gryns.htm chyba o tej firmie dobrze nie swiadczy, to po pierwsze, a po drugie maja bardzo "profesjonalnie" zrobiony panel klienta, poprostu jest co zachwalac :).

Jeszcze jakies dodawanie plikow, gdzie poza formatem ZIP innego nie przyjmuje, jakies krzaki wyskakuja jak sie inny bedzie chcialo wrzucic, no i nie znalazlem opcji usuwania z serwera plikow.

pozdro

PS. Korzystam z wapacza od dwoch lat i jestem zadowolony, jedyny minus to dlugo sie czeka na przelanie $$

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu juz nie chodzi tylko o strone i jej wyglad. Ale nie ma nawet zadnego ogolnego FAQ czy jakiejs pomocnej dokumentacji ktora bylaby przydatna dla mniej zaawansowanych partnerow pay-sms. Panel klienta nawet nie ma co komentowac.

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki stawkami, ale to: https://www.pay-sms.pl/xxx-gryns.htm chyba o tej firmie dobrze nie swiadczy, to po pierwsze, a po drugie maja bardzo "profesjonalnie" zrobiony panel klienta, poprostu jest co zachwalac :).

Jeszcze jakies dodawanie plikow, gdzie poza formatem ZIP innego nie przyjmuje, jakies krzaki wyskakuja jak sie inny bedzie chcialo wrzucic, no i nie znalazlem opcji usuwania z serwera plikow.

pozdro

PS. Korzystam z wapacza od dwoch lat i jestem zadowolony, jedyny minus to dlugo sie czeka na przelanie $$

Oprocz opisanej wyzej amatorki, jest jeszcze sprawa, ze kwoty prowizji podane sa jako kwoty brutto, podczas gdy wszyscy inni podaja je netto (przynajmniej dla firm - w ogole skad pomysl, zeby kwoty dla firm podawac z VAT !?). Uwzgledniajac to prowizje sa mniej wiecej podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez wykupic wlasne numery sms z wlasnym prefixem 2k abonament miesiecznie ale stawki masz nieporównywalnie większe

https://www.web4eu.pl/index.php/category/konkursy-sms/

dla jednych bedzie to drogo dla innych tanio wszystko zalezy od ilosci smsów ;)

Nie 2 tys tylko 1 tys. ( za każdy numer w każdej sieci osobno)

czyli za prawie pełną oferte numerów premium sms trzeba troche zapłacić

1,2,3,4,5,6,7,8,9,19 x 4 sieci (PTC, PTK, POLKOMTEL, P4) = 40 abonametow po 1000zł mies. = 40tys zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W homepay.pl na start dostajesz 50% co jest chyba teraz najlepszą stawką z firm jakie znam. Sam przerzucam wszystkie moje serwisy do homepay bo jak na razie firma jest bardzo konkretna i wypłacalna.

Dotpay trzeba omijać szerokim łukiem.

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności