Skocz do zawartości

Szybkie budowanie zaplecza


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy według Was, serwisy typu jest.in nadają się jako zaplecze, z tym że każdy tekst na temat danego usera posiadałby własną podstrone, dzięki czemu można by było łatwo nabić spory site, tylko czy z takich serwisów korzysta dużo osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry łańcuszek na gg...

:D

Aż tak drastycznych metod nieużywam, chociaż napisanie spambota na gg to nie problem.

Podstawowe pozycjonowanie - szkoda mi kilka z tych fajnych domen, jeśli patrze na ruch wg Alexa - https://www.google.pl/search?hl=pl&clie...=Szukaj&lr=

Fakt, wypozycjonuje się ją pod kilka fraz niższowych i tych głównych i powinno być dobrze ;) Co do domen masz rację, ponieważ jest tam kilka dobrych a ich potencjał nie jest wykorzystany, kilka z nich przydało by mi się.

Jak ktoś by potrzebował taki skrypt, to po ukończeniu mogę podesłać ;) Mam 20K punktów w e-weblink to powinno styknąć na wypozycjonowanie fraz niższowych. Do tego dorzuci się AdSens to powinno się trochę zarobić na opłatę serwera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skonczysz, to zapodaj na forum :D)

Nizszowe frazy to fajna sprawa, przy kilku tysiacach, mozna naprawde niezle zarobic ;) ale ciezka praca..

uwaga_ico.jpgDarmowy serwer pod stronę, zaplecze, spam: - 250 mb pojemnosc dysku, - 100 gb transferu, - MySQL, cPanel, - Brak reklam Rejestracja w 1 minute. Bonusowo: teksty piosenek, sms, kawaly, sennik, przyslowia, teledyski tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności