Skocz do zawartości

Poranne bieganie


ryu420

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wierzyłem, że wstanie o 5:15

O 5:15 ! Ja tego nie rozumiem, to przecież najwyższa pora aby iść w końcu spać :jezyk1:

Ja lubie jeździć na czymkolwiek w szczegolności na rowerze lub nartach, ale wcześniej musze się wyspać ;) I nie robie tego systematycznie co dziennie po troszke, bo jak już zaczne to moge jeździć bez końca cały dzień :) a wtedy zaniedbuje spamowanie ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jakoś zmotywowałem tym tematem, przeczytałem kilka artów w sieci i skoczyłem do sklepu.

Teraz zamiast masła mam oliwę z oliwek - tłoczę lepiej przyswajalne

Zamiast cukry czy słodzików - miód

Chleb razowy, 3 kg buraków - na sok, marchewka, śliwki suszone i 1 kg jogurtu w wiaderku... A i sałata do skubania :jezyk1:

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam czasami, ale nie o 5 :(... O 6:30. Mam 5 minut do pięknych łąk z jednej strony, z 10 do parku i dużego oczka wodnego więc jest gdzie pobiegać. Później szybki prysznic i do biurka ... 100000 razy lepsze niż wtać o 10 zaspany siąść do komputera i probować coś robić...

Najlepsze co moze byc, gratulacje. Codziennie?

A o ktorej chodzisz spac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam ale trochę wcześniej... 4-5 rano... jak do domu wracam...

W biegu jest łatwiej równowagę utrzymać (jak się potrenuje) gdy się ma %...

No i szybciej się przemierza drogę także jest mniejsze prawdopodobieństwo że wyrżniemy....

A jak się już wyrżnie to przynajmniej po męsku i ma się odpoczynek i pretekst aby tym razem nocować poza domem....

Podsumowywując.... Same plusy tego biegania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie przed szkołą... O 6 wyruszam z domu... 40 minut biegu... wracam do domu :) 7:30 autobus do szkoły... Jak mam czasem na później do szkoły to przesuwam całość o godzinę, albo 2. Do tego jeszcze gram w piłkę (okręgowa liga), więc 2-3 razy w tygodniu mam trening... Czasem wyskoczę na basen, zimą na narty...

Ktoś wspomniał że na rowerku czasem nad morze jedzie :) Chętnie bym pojechał ale z 1300 km (dwie strony) to w jeden dzień bym chyba nie dał rady :( Ale planuje z kolegami jechać i w 4 dni nad morze... Namioty, noclegi w polach itp :)

Jako że na rower rzadko wychodzę to jest to dla mnie jakieś wyzwanie... Jak znajdę jeszcze jakiś wolny termin w wakacje to może wyskoczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PN, WT, CZW, PT - siłka

ŚR - basen

Prawie jak Pudzian :( Ostatnio ciągle chodzę spać o 2-3 w nocy, spie w dzien od 15-16 tak do 19. Nie wiem jak się przestawić z powrotem na normalny tryb życia... Ech, po co ktoś wymyślał ten internet...

Eros --> miałeś wypadek czy jak? Jak ty działasz na kompie bez jednej ręki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie skutki biegania... po schodach... nie polecam :/ ( żeby nie było to na trzeźwo ) a teraz złamana kość prawego obojczyka :/ (pomijam fakt, że ponad tydzień chodziłem, jeździłem samochodem nie wiedząc o złamaniu...).

Jakoś daje rade ale lekko nie jest, zresztą pierwsze co zrobiłem po powrocie do domu (z gipsem) to siadłem do kompa :(

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Więc jak? Czy jeszcze jacyś pozycjonnerzy/graficy/spamerzy ;) z rana biegają?

Pozdrawiam! :)

Ja biegam, biegam :) i to dość sporo. Dobre 100km tygodniowo :)

Poleć bratu to: https://www.treningbiegacza.pl/index.php/po...oranne-bieganie

baner_dolny.png

primo

Zobacz mój, załóż swój!!

Gdy przegrasz o jedną dziesiątą sekundy, o ułamek punktu, o przysłowiowy włos, to przypomnij sobie te wszystkie dni, podczas których z lenistwa nie poszedłeś na trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności