Skocz do zawartości

Linki do stron nie związanych tematycznie


kusabi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio modne ELo :)

Jeśli strona np. Turystyczna ma na swojej podstronie link do strony o np. księdze guinessa (duży PR) to czy taki link nie jest mniej wartościowy od linku do strony tematycznej , o podobnej konstrukcji słów i opisów.

Oby tylko nie padła odpowiedź:

Link to link :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć linka na stronie o wacikach do uszu , zawsze to lepiej jak byś go nie nie miał.

A że taka sama tematyka to i link troszkę mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy on nie pytał czasem o to czy link od niego do jakiegoś nietematycznego serwisu bardziej go osłabi od linku do serwisu powiązanego tematyką z jego stroną.. Ja to tak zrozumiałem.

Otóż jeśli masz np. stronę o pr=3 i linkujesz do świeżej domenki pr=0 to więcej tracisz niż linkując na przykład do WP. Jak jest z tematyką? - nie wiem.

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki wychodzace nie pozycjonują Twojej strony tylko Obcą ? Wiec pytanie początkowe niec obez sensu.

Czy osłabia ? - minimalnie i to bez względu gdzie linkuje. Żeby zaszkodzić sobie linkami wychodzącymu trzeba być naprawdę zdeterminowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę dać kilka linków np 10 do róznych stron nietematycznych niż 50 do tematycznych z pr nawet i 7

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności