Skocz do zawartości

Pozycjonowanie domeny po parkingu domen(namedrive,sedo)


domeniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne słyszeliście o takich serwisach jak namedrive i sedo.Oba serwisy zajmuja się parkingiem domen.Czy domeny które były na parkingu domen można je bez trudności wypozycjonować?Chodzi mi czy domene po parkingu domen mozna ją wypozycjonować w gogle i wogóle w wyszukiwarkach na 1 miesce w google?bo cos słyszałem ze mogą być trudności z wypozycjonowaniem domeny na 1 miesce w google?Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie związane jest to z tym, że takie zaparkowane domeny zazwyczaj nie są pozycjonowane, choć istnieją w indeksie Google. Czasem lepiej kupić świerzą domenę, skorzystać na FSB i od początku odpowiednio linkować.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co?da się wypozycjonować domene po parkingu domen na 1 miesce?prosze o odpowiedzi które mnie przekonaja czy da sie to zrobic .Tak klub nie ;) inne uwagi w zalezności czy sie da również prosze

wogóle pozycjonował ktoś z was domene po parkingu domen na 1 miejce w google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypozycjonowale mi to bardzo wysoko. Domene z parkingu [ktora w dodatku jeszcze wczesniej byla cloackowana!] a teraz jest na nie jwartosciowa strona.

Bylo pare utrudnien, ale poniewqaz zmienilem jezyk [po polsku jest a nie ang] i troche posiedzialem to ma teraz PR3 i jest na najlepsze frazy najwyzej ;)

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności