Skocz do zawartości

Linki z zaplecza


Milano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie... Czy sobie zaszkodzę/pomogę jeśli na swoim tematycznym zapleczu zamieszczę 30-40 linków prowadzących nie do strony głównej głównego serwisu, tylko do stron kategorii? Obecnie na zapleczy zamieszczam linki do stron głównych ale teraz przyszło mi do głowy aby linkować do stron kategorii - przez to zwiększyć liczbę wejść z 'długiego ogona'.

1. Czy jest to dobry pomysł?

2. Czy zamieścić wszystkie 40 linków na wszystkich witrynach z zaplecza?

3. Czy może podzielić te linki i dodawać je po 15-20 na każdym z serwisów?

4. Czy może zastosować linki rotacyjne?

I ostatnie pytanie: właśnie postawiłem sobie tematycznego Scuttla na nowej domenie i powoli dodaję do niego wpisy/linki prowadzące do witryn z mojej branży. Czy nie będzie lepiej, jeśli zacznę dodawać wpisy prowadzące do podstron lub kategorii swojego wartościowego serwisu? Z drugiej strony czy nie będzie przesadą jeśli 80-90% linków wychodzących z zaplecza wskazywało będzie np. na jeden serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności