Skocz do zawartości

Gdzie sa granice bledow?


Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mówimy o gramatyce i ortografii, to przypominam szanownym kolegom, że: zdanie zaczynamy pisać z dużej litery i kończymy kropką (lub jej interpretacyjnym zamiennikiem).

Tutaj zaczyna się moja patologia. Zauważam, że coraz częściej odruchowo wstawiam na końcu zdania emotikonke niż kropke. O ile zawsze wydaje mi się, że wszystko jest okej, po zatwierdzeniu posta sam siebie przeczytać nie potrafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak mój błąd, ale nadal nie widzę co to tego ma do rzeczy czy ktoś kończył technikum?

Kończyłem jedno technikum i wątpię by ktoś kończył kilka techników...

Bez obrazy, ale zabrzmiało to tak jak, Ci z techników to o nie wiadomo co... tak samo nie mam nic do osób kończących zawodówki, znam bardzo dużo osób, po zawodówce, którzy piszą bardzo poprawnie... i takie uogólnianie wiąże się ze średniowieczem...

Sorrki, za mój błąd, ale poczułem się urażony.

papieros, akurat nie to było najważniejsze, ale spoko jest sobota % też dają swoje znaki :D

Ps. Ja błędu nie popełniłem... tylko źle poprawiłem :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności