Skocz do zawartości

Strona i zaplecze na jednym serwerze


patro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu piszecie że koszt domeny to 10zł jak koszt domeny to około 80zł. Patrzycie tylko na ceny promocyjne. Już widzę tą rzeszę ludzi przedłużających wykupione kilkadziesiąt domen.

No ale w sumie ok przynajmniej dzięki wam można kupić zawsze coś ciekawego z wygasłych domen :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem czemu piszecie że koszt domeny to 10zł jak koszt domeny to około 80zł. Patrzycie tylko na ceny promocyjne. Już widzę tą rzeszę ludzi przedłużających wykupione kilkadziesiąt domen.

Oj gielo nie bierz sobie tych cen tak do serca :) Tu nie chodzi o samą cenę, tylko o to, że jeśli ktoś chce żyć spokojnie to powinien wydać te pieniądze, mniejsze czy troszkę większe. Naprawde cena nie gra tu roli :)

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jeden, góra dwa nie zaszkodzi ( ale i tak bym nie zaryzykował ), lecz jak Google "widzi" takie coś:

www.katalog1.domena.pl

www.katalog2.domena.pl

www.katalog3.domena.pl

www.katalog4.domena.pl

www.katalog5.domena.pl

itd

I jeszcze wszystko o tej samej (spam)treści to bym się obawiał.

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam róznie na domenach i subdomenach zarówno spamik jak i zwykłe strony i jeszcze nigdy bana nie zarobiłem hehe. Oczywiście nigdy nie stawiam qlweba, sklepu, dmoza, wiki, opisów gg na gołych skryptach bez żadnych modyfikacji. Zawsze coś zmieniam dodaje przerabiam

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w zaplecze na obcym serwerze wcale nie jest takie tanie, bo rocznie za odnowienie jednej domeny trzeba zapłacić 100zł, a serwer pochłania drugie 100zł. No chyba, że ktoś kupi domenę regionalną i serwer na allegro to wtedy zapłaci 30zł + 15zł.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że i tak by nie zaryzykował wink.gif

Zauważ, że na tej domenie jest tylko część mojego zaplecza tylko :) Nie ma tam żadnej strony docelowej, którą chcę wypozycjonować, więc się nie martwię :). Z resztą za 2 ładne qlweby chyba nikt się nie obrazi ;) hehe

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zapytam :)

1) mam domene, a na niej kilkanascie subdomen ze spamem, jak zostanie wykryty pojedyczny spam po poleci cala domena, czy tylko subdomena?

2) jaka jest szansa na bana za:

www.katalog1.domena.pl

www.katalog2.domena.pl

www.katalog3.domena.pl

www.katalog4.domena.pl

www.wiki1.domena.pl

www.wiki2.domena.pl

www.dmoz1.domena.pl

www.dmoz2.domena.pl

www.dmoz3.domena.pl

www.dmoz4.domena.pl

www.sklep1.domena.pl

www.sklep2.domena.pl

www.sklep3.domena.pl

www.sklep4.domena.pl

www.sklep5.domena.pl

Na 100% dostane niedlugo i lepiej sie nie meczyc linkowaniem tego? Czesto czytam ze tego spamu jest full i google daje rade zbanowac tylko jakis procent tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności