Skocz do zawartości

Strona i zaplecze na jednym serwerze


patro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiesz, 2 wordpressy i strona o krzesłach to nic wielkiego. Kto ci powiedział, że ja to pozycjonuje? Jeden wordpress to już dawno o nim zapomnialem a drugi to nie wiem jak się go tam doszukałeś. Zresztą co ja będę się tłumaczył :) Tam nie ma strony, którą bym pozycjonował - same male zapleczunko. Nie staraj się udowodnić rzeczy niemożliwych :).

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.praca.narx.eu/

https://www.zarabianie.narx.eu/

W jednym wpis ze stycznia, w drugim z marca - kiedy o nich zapomniałeś? wczoraj? :)

Dobra rada na przyszłość - nie kieruj się tym że ktoś jest głupszy od Ciebie, bo kierujący się tym często nie zdają sobie sprawy z tego że zazwyczaj jest na odwrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xs400, bany subdomen to nie działanie algorytmu a ręczne usuwanie z indeksu. Jeśli masz wartościową stronę główną to moim zdaniem nie masz się o co martwić, jak coś to polecą dane subdomeny. A jeśli ktoś z Google wykryje, że zarówno domena główna jak i subdomeny to czysty spam to może polecieć całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym wpis ze stycznia, w drugim z marca - kiedy o nich zapomniałeś? wczoraj? biggrin.gif

Dobra rada na przyszłość - nie kieruj się tym że ktoś jest głupszy od Ciebie, bo kierujący się tym często nie zdają sobie sprawy z tego że zazwyczaj jest na odwrót wink.gif

No, ale ja Ci mówię, że ja tego nie pozycjonuje :) Czy to tak trudno zrozumieć? Tą domenę zakupiłem pod SPAM ;) No, ale ty chcesz mi udowodnić, że to są strony, które chcę wypozycjonować.

maritos to z Ciebie kiedyś zrobił wała zły sir nimek?

Tak :P hehe o ile dobrze pamiętam to była akcja wtedy ;) ale to dawno było :)

Nieźle się zbłaźniłem :P

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym wpis ze stycznia, w drugim z marca - kiedy o nich zapomniałeś? wczoraj? biggrin.gif

Dobra rada na przyszłość - nie kieruj się tym że ktoś jest głupszy od Ciebie, bo kierujący się tym często nie zdają sobie sprawy z tego że zazwyczaj jest na odwrót wink.gif

No, ale ja Ci mówię, że ja tego nie pozycjonuje :) Czy to tak trudno zrozumieć? Tą domenę zakupiłem pod SPAM ;) No, ale ty chcesz mi udowodnić, że to są strony, które chcę wypozycjonować.

maritos to z Ciebie kiedyś zrobił wała zły sir nimek?

Tak :P hehe o ile dobrze pamiętam to była akcja wtedy :P ale to dawno było :)

Nieźle się zbłaźniłem :P

Pochwal sie ;) to było na forum pio? mógłby ktoś zapodać linka do tematu :P

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie biggrin.gif to było na forum pio? mógłby ktoś zapodać linka do tematu tongue.gif

Hehe to nie było na PiO :) W mojej historii na tym forum dziły się rzeczy o których lepiej nie mówić. Na szczęście to "forum mnie wychowało" :)

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak - chcę udowodnić, że co innego radzisz ludziom na forum, a co innego robisz sam; nie jesteś zresztą pierwszy i pewnie nie ostatni.

W tej kwestii mi tego nie udowodnisz. Zobaczyłeś jakieś dwa zdechłe qlweby i 2 wordpressy i twierdzisz, że na tej samej domenie trzymam zaplecze i stronę pozycjonowaną. Na tym forum nauczyłem się wiele ( zaczynałem praktycznie od podstaw ). Masz rację - być może znalazłbym wypowiedzi, do których sam się czasami nie stosuję, ale napewno nie znajdziesz ich w tym temacie :(. Jak już się wypowiadam staram się, aby moja wypowiedź w czymś pomogła i była na czymś oparta. Nie przyszedłem na forum nabijać postów :)

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii mi tego nie udowodnisz.

1st: nie chodziło o stronę pozycjonowaną i zaplecze do niej, a stronę z jako takim contentem i zaplecze ogólne na subdomenach; to chyba rozumiałeś od początku.

2nd: czy masz jakieś doświadczenia z banowaniem przez google całych domen z powodu spamu na subdomenach, lub z banami samych subdomen?

3rd: nie chcesz chyba nikomu wmówić, że blog z dwoma artykułami napisanymi jeszcze w tym miesiącu zawierający linki w tekście do strony nie mają na celu jej pozycjonowanie?

4th: zapominiany wordpress z wpisami sprzed kilku dni... :)

5th: ludzie z klanu się nie przyczepią, że ze strony zrobiłeś dowód swego męstwa w seo? :>

https://64.233.183.104/search?q=cache:JZRmw...;cd=1&gl=pl

Pamiętasz co pisałem o myśleniu o tym że inni są głupsi od Ciebie?

Z chęcią przeczytam Twoje odpowiedzi na te punkty; z mojej strony w tym temacie to chyba wszystko, bo z tego co widzę wypowiadają się głównie osoby które twierdzą, że lepiej spać spokojnie, że chyba nie, że to wcale nie tak drogo itp. zamiast osób, które faktycznie dostawały bany na subdomeny bez / z banowaniem domeny głównej na której stała wartościowa strona.

Miałem sytuację zbanowania WSZYSTKICH subdomen ze spamami na jednej z moich domen, przy jednoczesnym pozostaniu domeny głównej, miałem też pojedyncze przypadki banowania subdomen, ale nigdy jeszcze nie dostałem bana na domenę główną z powodu spamu na subdomenach.

Tyle o spokojnym śnie; jeżeli byłoby to forum o spaniu, na pewno mielibyście u mnie duży plus za poprzednie wypowiedzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności